مطالب مرتبط

اشتراک گذاری

برنامه توسعه سلدان ، می توانید شریک سلدان باشید!

مهرداد پژوهان
نویسنده مهرداد پژوهان
نوشته شده در تاریخ June 07, 2020

قصد دارم در این مطلب در رابطه با اهداف و برنامه آتی سلدان مطالبی رو بنویسم. هدف از این مطلب جلب نظر افراد متخصص در حوزه دیجیتال مارکتینگ، طراحی، نویسندگی و هر فردی است که علاقه به مشارکت در رشد سلدان دارد. تشکر ما از این افراد به صورت دعوت به تیم، پرداخت مالی و توکن های سلدان خواهد بود. در رابطه با توکن های سلدان ، موارد کاربرد و برنامه های آن در مطلبی دیگر توضیح خواهیم داد. ابتدا نگاهی به سلدان کنونی بیندازیم.


سلدان چیست؟

سلدان امکان ایجاد و مدیریت فروشگاه کاملی را برای شما فراهم می آورد. اگر قبلا صاحب یک وبسایت هستید، سلدان این امکان را فراهم ساخته تا شما بتوانید از امکانات این پلتفرم بر روی دامین یا وبسایت شخصی خود استفاده نمایید. بدین منظور کافیست مراحل انتقال به سلدان طبق دستورات گفته شده را اجرا نمایید. برای کار با سلدان مهم نیست چقدر در کسب و کار آنلاین تجربه دارید. مهم نیست شما چه شغلی دارید. عکاس باشید یا صاحب یک رستوران، تعمیرکار موبایل باشید یا آرایشگر، شما می توانید کسب و کار خود را به صورت آنلاین در سلدان مدیریت کنید. سلدان با داشتن صدها ویژگی در دل خود رشد کسب و کار و برند شما را ساده تر خواهد کرد.

از جملات تبلیغاتی مثل پلتفرم کسب و کار، فروشگاه ساز، سایت ساز حرفه ای و از این دست بگذریم. مسئله اول برای ما این امر است که سلدان رو به چه سمتی ببریم تا یک کپی از فروشگاه ساز های دیگر مثل Shopify، BigCommerce ، WooCommerce نباشد. سلدان از نظر عملکرد و ساختار مشابه Shopify هست. یعنی بر خلاف فروشگاه ساز های مرسوم کلیه فرایند پشتیبانی و خدمات فنی و سرور توسط سلدان (e-commerce platform) صورت می گیرد و نیازی به خرید هاست، نصب فروشگاه ساز و انجام تنظیمات بر روی سرور توسط فروشندگان نمی باشد. در حال حاظر بیشترین گرایش در تیم سلدان به سمت تبدیل کردن سلدان به یک شبکه کسب و کار اینترنتی (e-commerce network) هست. یعنی چیزی کم و بیش بامشخصات زیر:

1- ساختار نمایش محصولات، فرایند خرید و محتوای آن ساختار و چهارچوب یکسانی داشته باشد.

2- حذف گزینه های بیشمار برای طراحی فروشگاه و ساده سازی فرایند های راه اندازی و فروش محصولات.

3- هر فردی با هر سطح دانش و بودجه ای بتواند یک فروشگاه حرفه ای داشته باشد و بخش بزرگی از نگرانی های فنی، هزینه های بیشمار و هزینه های مالی و زمانی را از فرایند راه اندازی یک فروشگاه حذف نماید.

آیا شما پیشنهاد و نظری دارید؟ ما در این مورد از هر پیشنهاد و کمکی استقبال می کنیم.

در کمپین سلدان می توانید مشارکت کنید؟

ما از مشارکت شما در تولید محتوای آموزشی در سایت سلدان استقبال می نماییم.

آیا در زمینه مبادلات مالی فعال هستید؟

مدیریت مالی و پرداخت ها ساده تر از همیشه، سریعتر، ارزانتر و امن تر خواهند بود. هدف سلدان فراهم آوردن بستر توسعه اپلیکیشن ها و نرم افزارهای مالی برای استارتاپ ها، شرکت های بزرگ و کوچک مالی و توسعه دهندگان مستقل است. هدف سلدان ارائه خدمات مالی نو آورانه، انعطاف پذیری و گسترده ای است که شامل ارز های رسمی مانند ریال و دلار و همچنین ارزهای دیجیتال مانند بیتکوین و اتریوم می باشد. قابل توجه آنکه در مورد اینگونه خدمات، بانک ها به صورت مستقیم به دلیل نیاز به پذیرش ریسک بالا تمایلی به ورود به آن ندارند.همچنین با توجه به برنامه سلدان برای بازار اروپا و آمریکا ملاحظات لازم بایستی در نظر گرفته شود.

این مطلب تکمیل می شود...


با بهترین فروشگاه ساز رایگان، کسب و کار خود را آنلاین کنید.

30 روز ضمانت بازگشت مبلغ

با نرخ پایین فروش آنلاین خود خداحافظی کنید!

مهرداد پژوهان
نویسنده مهرداد پژوهان
تاریخ انتشار: August 21, 2019 June 07, 2020

مطالب مرتبط با برنامه توسعه سلدان ، می توانید شریک سلدان باشید!

مطالب مرتبط با برنامه توسعه سلدان ، می توانید شریک سلدان باشید!