گزارش ساز هوشمند

گزارش‌های حرفه‌ای پله‌های نردبان موفقیت شما هستند!

فروشگاه ساز سلدان گزارش‌های جامع و حرفه‌ای مربوط به جذب کاربران، گردش مالی و فروش فروشگاه اینترنتی شما را ایجاد کرده و در اختیارتان قرار می‌دهد؛ همان چیزی که برای تعیین قدم‌های بعدی خود در تجارت آنلاین نیاز دارید تا به موفقیت برسید.

گزارش ساز هوشمند


گزارش‌های لحظه‌ای و کاملا حرفه‌ای از فروشگاه اینترنتی شما

سلدان گزارشی کامل از فعالیت کاربران، بازدیدها و گزارش‌های مالی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این گزارش‌های حرفه‌ای به صورت لحظه‌ای تمام اطلاعات مهم و ضروری برای مدیریت فروش را ارائه می‌دهند که به کمک آنها مدیریتی حرفه ای را تجربه کنید. گزارش‌ساز هوشمند همان چیزی است که مدیران موفق به آن نیاز دارند.

گزارش‌های لحظه‌ای و کاملا حرفه‌ای از فروشگاه اینترنتی شما

گزارش های دقیق فروش با هوش مصنوعی سلدان

با هوش مصنوعی سلدان، از زمان ورود کاربران به فروشگاه شما تا خرید و پرداخت پول می توانید اطلاعات آماری جامعی از رفتار مشتریان خود را داشته باشید. این گزارش ها به شما نشان می دهند که چه تعداد مشتری وارد صفحه محصول شما شده اند، چه تعداد به سبد خرید اضافه کرده اند و چند نفر خرید خود را نهایی کرده اند. گزارش ساز هوشمند سلدان به شما در گرفتن تصمیمات بهتر برای رشد فروش و ساخت کمپین های بازاریابی جذاب تر کمک شایانی می کند.

گزارش های دقیق فروش با هوش مصنوعی سلدان

گزازش های مختلفی که نشانگر آمار مرتبط با ورود، مشاهده و خرید هر محصول هستند به صورت نمودار قیف فروش اطلاعات مفیدی را به شما برای بهبود استراتژی های خود نشان می دهند.

داشبورد و گزارش‌های شخصی سازی شده مخصوص شما

با گزارش ساز هوشمند سلدان می‌توانید با استفاده از Drag & Drop داشبورد مورد نظر خود و افراد تیم فروش را براساس نیازهایتان طراحی کنید. افراد تیم شما باتوجه به وظیفه‌ای که دارند به بخشی از گزارشات دسترسی خواهند داشت. این ویژگی برای کاربران پیشگام فعال بوده و به زودی در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد.

داشبورد و گزارش‌های شخصی سازی شده مخصوص شما

ویژگی کشیدن و رها کردن سلدان به شما اجازه می‌دهد بدون هیچ دانش کامپیوتری خاصی، داشبوردهای اختصاصی را برای پیگیری گزارشات لحظه‌ای در صفحه فروشگاه خود داشته باشید. بدین ترتیب هریک از اعضای تیم فروش شما متناسب با وظیفه‌ای که دارند اطلاعات بااهمیتی را رصد کرده و برای حرکت به سوی موفقیت هوشمندانه‌تر قدم برمی‌دارند.

هر لحظه گزارش مربوط به تمام امور فروشگاه خود را رصد کنید

پنل سلدان به گونه‌ای طراحی شده است که گزارش‌ها را به صورت برخط در اختیار شما قرار می‌دهد. در سلدان تمام امور فروشگاه اینترنتی شما در نمودارهای گرافیکی مخصوص به نمایش درمی‌آید. در بخش‌های مجزا و در هر لحظه امکان رصد گزارش‌های مالی و فعالیت کاربران و بازدیدکنندگان خود را خواهید داشت. شما می توانید فایل اطلاعات فروش تان را با تنظیم بازه زمانی به صورت اکسل دریافت نمایید.

هر لحظه گزارش مربوط به تمام امور فروشگاه خود را رصد کنید

پیگیری لحظه‌ای گزارش‌های مختلف به شما کمک می‌کند هر قدم اشتباه را در مسیر کسب‌وکار آنلاین خود هرچه سریع‌تر بشناسید. تشخیص و آنالیز اشتباهات ساده‌ترین راه‌حلی است که بازاریابی فروشگاه شما را از بی‌راهه رفتن نجات می‌دهد. در سلدان این امکان را با ارائه نمودارهای گرافیکی برای شما فراهم کرده‌ایم. آمار تعداد، قیمت و تخفیف محصولات فروش رفته بر اساس تنوع و نوع ارز بر اساس متغیرهای گوناگون بر روی نمودارهای مالی قابل استفاده برای ارزیابی بازده فروشگاه شما است.

تعامل هوشمندانه‌تر با کاربران با پیگیری گزارشات در یک بازه زمانی

گزارش ساز هوشمند سلدان فعالیت کاربران و بازدیدکنندگان شما را در یک قالب ساده به نمایش می‌گذارد. به کمک این نمودارهای تحلیلی، متوجه بازخورد مشتریان نسبت به هریک کالاهای خود، ازجمله کالاهای فیزیکی، فایل، مجازی وغیره می‌شوید؛ درنتیجه تشخیص نقاط ضعف و قوت فروشگاه اینترنتی شما ساده‌تر و موفقیت نزدیک‌تر خواهد بود.

تعامل هوشمندانه‌تر با کاربران با پیگیری گزارشات در یک بازه زمانی

در سلدان می‌توانید یک بازه زمانی مشخص را برای بررسی یک گزارش خاص تعیین کنید. برای تعیین بازه زمانی گزارشات در سلدان به سادگی با تکان دادن اسلایدر تعداد روز مشخصی از تاریخ را برای بررسی یک فعالیت خاص تعیین می‌کنید. تجزیه و تحلیل داده‌ها در روزهای خاص به شما کمک می‌کند عملکرد فروشگاه‌تان را دقیق‌تر بررسی کنید.

پشتیبانی وب سرویس‌ها از گزارش‌های هوشمند سلدان

سلدان طیف گسترده ای از وب سرویس‌ها را پشتیبانی می‌کند که فروشندگان اینترنتی به کمک آنها می‌توانند مناسب‌ترین خدمات را با توجه به جدیدترین فناوری‌های پیش رو دریافت کنند. به کمک APIهای مختلف بررسی دقیق گزارشات مختلف ساده‌تر از آن چیزی که فکرش را کنید، امکان‌پذیر است. APIها تمام اطلاعات فروشگاه شما را یکپارچه می‌کنند.

پشتیبانی وب سرویس‌ها از گزارش‌های هوشمند سلدان

دنیای هوش مصنوعی و نیوماتیک، وب سرویس‌های مختلفی را به دنیای تجارت آنلاین اضافه کرده است که به کمک آنها مدیریت فروش شما بسیار ساده‌تر است.

با پیگیری گزارشات فروشگاه اینترنتی، موفقیت روز به روز به شما نزدیک‌تر می‌شود

گزارش‌ساز هوشمند سلدان همان راه‌حلی است که فروشندگان موفق به دنبال آن‌اند؛ با نمودارهای تحلیلی سلدان مدیریت حرفه‌ای، تخصص تمام فروشندگان می‌شود!

گزارش فعالیت در یک کسب‌وکار، راهنمایی است که به شما می‌گوید قدم بعدی را چگونه باید بردارید. البته اگر این گزارش به صورت دقیقی تهیه شده باشد. اغلب مدیران کسب‌وکارهای مختلف اهمیتی به گزارش ماهانه یا سالانه از تجارت خود نمی‌دهند، این در حالی است که یک گزارش حرفه‌ای تمام قدم‌های شما را تا این نقطه بررسی کرده و قدم درست بعدی را به شما نشان می‌دهد.
بسیاری از صاحبان کسب وکار های موفق گزارش‌های ماهانه را کلید و رمز موفقیت خود می‌دانند؛ چراکه بررسی نقاط ضعف و قدرت در طول یک ماه از ادامه یک مسیر اشتباه در تجارت شما جلوگیری می‌کند. اما برای استفاده از گزارش ماهانه بیشتر مدیران با مشکلات رایجی دست‌وپنجه نرم می‌کنند؛ مشکلاتی که از نحوه نوشتن گزارش تا استمرار آن در طول ماه را در بر می‌گیرد. اما در فروشگاه ساز رایگان سلدان با این چالش‌ها خداحافظی می‌کنید؛ چراکه به لطف هوش مصنوعی و سیستم یکپارچه گزارش ساز هوئشمند سلدان همه چیز به صورت اتوماتیک محاسبه شده و در قالب نمودارهای مشخص در اختیار شما قرار می‌گیرد.

گزارش دقیق از آمار بازدید و فعالیت بازدیدکنندگان
فروشگاه ساز سلدان پنلی اختصاصی را به پیگیری فعالیت بازدیدکنندگان اختصاص داده است. در این بخش از داشبورد فروشگاه اینترنتی خود می‌توانید جزئیات فعالیت مخاطبین خود را بررسی کنید. این بررسی به شما اجازه می‌دهد کالاها و صفحات پرطرفدار خود را شناسایی کرده و برای پیاده سازی استراتژی های بازاریابی خود روی آنها سرمایه‌گذاری کنید.

گزارش‌های مالی ساده اما کامل
گزارش‌های مالی بخشی جداناپذیر از هر کسب‌وکاری محسوب می‌شوند که بدون وجود آنها تجزیه و تحلیل پیشبرد اهداف در تجارت امکان‌پذیر نیست. به کمک گزارش‌های مالی، میزان سود و زیان ناشی از تجارت خود را به صورت دقیقی اندازه‌گیر‌ی می‌کنید؛ این بررسی به شما کمک می‌کند برای هدف‌گذاری و برداشتن قدم‌های بعدی هوشمندانه‌تر عمل کنید. پیگیری گزارشات مالی در دوره‌ها و بازه‌های زمانی مشخص، راه‌حل‌های موثرتری را برای بازاریابی در اختیار شما قرار می‌دهد. راه‌حل‌هایی که به کمک آنها رسیدن به موفقیت ساده‌تر خواهد بود. سلدان جزئیات گزارش‌های مالی را به صورت اتوماتیک برای شما محاسبه می‌کند که وابسته به وجود یک نیروی حسابدار نباشید. دنیای دیجیتال امروزه با وجود انواع اپلیکیشن‌ها و APIها خطاهای انسانی را به حداقل رسانده و مسیر رسیدن به موفقیت را هموارتر کرده است.

گزارش فعالیت کاربران برای تعامل بهتر با آنها
برای ساخت فروشگاه اینترنتی به بخشی نیاز دارید که فعالیت مشتریان، کاربران تازه عضو شده، محبوبیت کالاها از نظر کاربران و کامنت‌های آنها را به طور دقیق بررسی و پیگیری کنید. در سلدان پنلی برای رصد و تحلیل فعالیت کاربران تعبیه شده است که فعالیت‌های آنها را به طور دقیق پیگیری می‌کند. فعالیت کاربران فروشگاه اینترنتی شما در قالب نمودارهای تصویری و نقشه قابل تحلیل ارائه می‌شود که قدم‌های بعدی خود را دقیق‌تر تعیین کرده و به موفقیت برسید.

امکان دسترسی لحظه به لحظه به گزارش‌ها
یکی از مزایای وجود گزارش ساز هوشمند امکان دسترسی لحظه به لحظه به گزارش‌های مختلف است. تمام فعالیت‌ها و نقل و انتقالات مالی در لحظه ثبت شده و قابل ردیابی و بررسی هستند. این ویژگی سلدان به فروشندگان خوش فکر و توانمند اجازه می‌دهد قدم‌های اشتباه خود را هرچه سریع‌تر شناخته و از ادامه دادن یک مسیر اشتباه خودداری کنند. گزارش‌های برخط سلدان به مدیران کمک می‌کند برای رشد کسب و کار خود برنامه‌ای مدون داشته و هر قدم خود را برای فتح قله‌های موفقیت در تجارت الکترونیک تنظیم کنند.

تعیین بازه زمانی برای بررسی دقیق علمکرد فروشگاه
سلدان علاوه بر اینکه گزارش‌های فروشگاه اینترنتی شما را به صورت لحظه به لحظه نشان می‌دهد، به شما اجازه می‌دهد گزارشات را در یک بازه زمانی مشخص نیز ردیابی کنید. بررسی گزارشات هفتگی، ماهانه و سالانه همان چیزی است که برای موفقیت کسب‌وکار خود به آنها نیاز دارید. تمام مدیران موفق از تجزیه و تحلیل گزارش‌های مربوط به یک بازه زمانی مشخص به این جایگاه رسیده‌اند؛ به همین دلیل است که سلدان نیز اهمیت ویژه‌ای به این امکان داده و با ارائه گزارش‌ها در قالب نمودارها و ساختارهای گرافیکی قابل فهم، مدیریت فروشگاه اینترنتی را برای شما تبدیل به فعالیتی لذت‌بخش کرده است.

Your frequently asked questions

گزارش ساز هوشمند سلدان چیست؟

گزارش ساز هوشمند، ابزاری است که آن را به لطف وجود وب سرویس‌ها و دیگر تکنولوژی‌های روز دنیا در فروشگاه ساز سلدان طراحی کرده‌ایم. به کمک این ابزار دیگر ردیابی و پیگیری فعالیت‌ها و عملکرد فروشگاه اینترنتی شما ساده خواهد بود. نقل و انتقالات مالی، فعالیت کاربران و بازدیدکنندگان و سایر جزئیات مربوط به فروشگاه آنلاین شما به کمک این گزارش ساز، در قالب نمودارهای قابل تحلیل ارائه می‌شود.

استفاده از گزارش ساز هوشمند چه تاثیری بر موفقیت تجارت آنلاین دارد؟

موفقیت در هر کسب‌وکاری نیازمند رصد عملکرد و قدم‌هایی است که برمی‌دارد. تلاش و پشتکار شما اگر بدون هیچ‌گونه تجزیه و تحلیل قدم‌های پیشین ادامه داشته باشد، شاید آن طور که تصور می‌کنید نتیجه ندهد. بنابراین برای کسب بهترین نتایج از تجارت آنلاین خود باید قدم‌ها را باتوجه به نتیجه‌ای که می‌دهند، بررسی کنید. این بررسی به کمک گزارش‌های ماهانه و سالانه امکان‌پذیر می‌شود. در سلدان ابزاری هوشمند این وظیفه را بر گردن گرفته است که نیاز به ردیابی شخصی عملکردها نداشته باشید.

گزارش ساز فروشگاه سلدان چه اطلاعاتی را در اختیار فروشنده قرار می‌دهد؟

پنل اختصاصی گزارش ساز هوشمند سلدان اطلاعات کامل و جداگانه‌ای از ریز تراکنش‌ها و گزارش‌های مالی، فعالیت کاربران قدیمی و جدید و فعالیت بازدیدکنندگان را در اختیار شما قرار می‌دهد. این پنل هریک از بخش‌های خود را به اطلاعات خاصی اختصاص داده است و آنها را در قالب نمودارها و ساختارهای گرافیکی قابل فهم ارائه می‌دهد؛ درنتیجه درک، مقایسه و تجزیه و تحلیل داده‌ها برای تنظیم قدم‌های پیش‌رو ساده‌تر خواهد بود.

امکان ردیابی گزارشات در سایت ساز سلدان چگونه است؟

ردیابی گزارش‌ها در سلدان به صورت لحظه به لحظه امکان‌پذیر است. گزارش ساز هوشمند هر لحظه فروشگاه اینترنتی شما را زیر نظر دارد و تمام فعالیت‌ها را به صورت آنلاین به شما نشان می‌دهد. از طرف دیگر اگر قصد بررسی داده‌های مربوط به فروش را در دوره‌ای مشخص داشته باشید، باز هم گزارش ساز هوشمند سلدان شما را همراهی می‌کند. شما می‌توانید یک بازه زمانی مشخص را با تعیین تاریخ شروع و پایان تعیین کنید و گزارش آن را به صورت ساختارهای گرافیکی آنالیزپذیر دریافت کنید.

گزارش ها کسب و کار شما را زیر و رو می کنند.

با تحلیل گزارش های متنوع سلدان فروش خود را چندین برابر کنید.

کسب درآمد