در فروشگاه خودت بفروش!

پولت رو به باد نده، آینده پلتفرم های فروشگاه ساز اینجاست

به هیچ مهارتی برای برنامه‌نویسی یا مهارت‌های فنی کامپیوتری نیازی ندارید! سلدان تمام به‌روز‌رسانی‌ها را بر عهده دارد. تمام تلاش‌تان را روی فروش متمرکز کنید که آینده تجارت آنلاین از آن شماست. خداحافظ هزینه‌های اضافی، مسائل فنی پیچیده و موانع مسیر کسب و کار آنلاین!

در فروشگاه خودت بفروش!

حالا نوبت شماست که کسب‌وکارتان را بزرگ‌تر کنید

در دنیای مدرن امروزه رقابت بر سر کسب‌وکارهای آنلاین است؛ اگر هنوز فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی نکرده‌اید، دست بجنبانید! نگران هزینه نباشید؛ سلدان برای حمایت از مشاغل اینترنتی تمام امکانات لازم برای فروش را به صورت رایگان و به طور دائم در اختیار شما می‌گذارد. چه چیزی بهتر از این؟!

حالا نوبت شماست که کسب‌وکارتان را بزرگ‌تر کنید

امروز نوبت شماست که به مسیر کسب‌وکارهای اینترنتی قدم بگذارید. سلدان با ارائه انواع امکانات مختلف از جمله دامنه اختصاصی، اپ ساز مخصوص، میزبانی ابری و هر آنچه فکرش را کنید، مسیر را هموار کرده است. کفش‌هایتان را بپوشید و در کنار سلدان قدم بردارید.

مشتریانتان عاشق سادگی سفارش در فروشگاه شما می شوند

به سادگی گرفتن یک تاکسی اینترنتی سفارشات در فروشگاه شما ثبت خواهد شد؛ انتخاب آدرس بر روی نقشه، تایید و پرداخت تنها در یک صفحه!

مشتریانتان عاشق سادگی سفارش در فروشگاه شما می شوند

با قابلیت صفحه ساز سلدان، ورود مشتری را لذت‌بخش کنید

صفحه فرود یا صفحه لندینگ اولین نقطه برخورد مشتری با فروشگاه اینترنتی شماست. یک صفحه فرود فوق‌العاده با داشتن خدمات و مطالب ارزشمند مشتری را برای همیشه در فروشگاه نگه می‌دارد. در سلدان تنها با کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) هر آنچه می‌خواهید به قسمت‌های از پیش ساخته لندینگ خود اضافه کنید.

با قابلیت صفحه ساز سلدان، ورود مشتری را لذت‌بخش کنید

طراحی صفحه فرود شما از پیش انجام شده است. کافی است مطالب، تصاویر و خدماتی را که می‌خواهید با کشیدن و رها کردن به آن اضافه کنید. سلدان شما را از کدنویسی، انتخاب پیچیده قالب‌های فروشگاهی و هزار دردسر دیگر نجات داده است.

ابزار طراحی صفحات فرود

سلدان بدون تبعیض بین کسب‌وکارها؛ از کوچک تا بزرگ

سلدان جامع‌ترین و سریع‌ترین راه‌حل برای تجربه فروش آنلاین در سطح بین‌المللی است. با سلدان مهم نیست کسب و کارتان چقدر کوچک یا بزرگ باشد. تمام زیرساخت‌ها برای هر نوع فعالیتی از پیش آماده شده است. حتی اگر کسب‌وکاری کوچک در خانه راه‌اندازی کرده‌اید، با سلدان بهترین‌ها را تجربه می‌کنید.

سلدان بدون تبعیض بین کسب‌وکارها؛ از کوچک تا بزرگ

آیا به دنبال یک ایده عالی برای شروع تجارت الکترونیک هستید؟
اکنون نوبت شماست! اگر همیشه دوست داشتید کسب وکار آنلاین داشته باشید اما نگران دانش و هزینه‌ها بودید، امروز فرصت را از دست ندهید. سلدان شما را برای ورود به بازار پر رقابت آنلاین همراهی می‌کند. با داشتن همراهی باتجربه و حرفه‌ای همچون سلدان، نباید بیشتر از این زمان را از دست داد!

راه حل هاست ابری سلدان کارمندان و تیم فروشگاه

پوز آنلاین سلدان؛ برای اولین بار در کسب‌وکارهای آنلاین

اگر فروشگاه فیزیکی دارید و نمی‌دانید برای راه‌اندازی نسخه آنلاین فروشگاه خود چه کنید، سلدان شما را همراهی می‌کند. به کمک صندوق فروشگاهی آنلاین سلدان دیگر به سیستم‌های رایانه‌ای پردردسر نیاز ندارید. سلدان تمام امور مربوط به فروش را در بستری آنلاین انجام می‌دهد. درضمن فروشگاه فیزیکی و آنلاین شما را یکپارچه می‌کند.

پوز آنلاین سلدان؛ برای اولین بار در کسب‌وکارهای آنلاین

به کمک سیستم پوز آنلاین سلدان که به سادگی و از طریق ارتباط وایرلس به تمام دستگاه‌های هوشمند متصل می‌شود، دیگر با سیم‌های دست‌وپا گیر خداحافظی می‌کنید. تمام دستگاه‌ها به صورت هماهنگ به یکدیگر متصل‌اند و فروشندگی را به تجارتی لذت‌بخش تبدیل می‌کنند. بارکد خوان، پرینتر لیبل و هر آنچه در فروشگاه خود استفاده می‌کنید به فروشگاه آنلاین‌تان نیز متصل خواهند بود.

دراپ شیپینگ بدون دردسر را با سلدان تجربه کنید

اگر تولیدکننده یا تامین کننده محصولی نیستید باز هم سلدان برای کسب درآمد اینترنتی راه‌حلی برای شما دارد. بازاریابی آنلاین از نوع دراپ شیپینگ در سلدان بدون هیچ دردسری انجام می‌شود. در سلدان به طور مستقیم با تامین‌کننده در ارتباط هستید و هیچ واسطی بین شما نیست. محصولات دیگران را در فروشگاه آنلاین خود قرار می دهید و در صورت گرفتن سفارش، تامین‌کننده کالا را به مشتری ارسال می‌کند. در این وسط هم سود شما بیشتر است هم دردسر انبارداری و ارسال ندارید.

دراپ شیپینگ بدون دردسر را با سلدان تجربه کنید

در سلدان ۲ راه برای فروش پیش روی شماست. اگر تولیدکننده کالا هستید و مشکلاتی برای انبارداری شما را اذیت نمی‌کند، به صورت مستقیم کالا را به دست مشتریان خود برسانید. در غیر این صورت باز هم می‌توانید از سلدان کسب درآمد کنید. سلدان به شما کمک می‌کند دراپ شیپینگ را بدون هیچ واسطه‌ای تجربه کنید. کافی‌ست تامین‌کننده معتبرتان را پیدا کنید و فروشگاه خود را داشته باشید.

با موتور سئو خودکار سلدان، گوگل از آن شماست

بیشتر فروشندگان آنلاین نگران دیده شدن در گوگل هستند. این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ اما زیرساخت‌های فنی لازم را سلدان برطرف کرده است. به کمک موتور سئو خودکار صفات مربوط به محصولات شما سریع‌تر ایندکس می‌شوند. پس آماده جذب ترافیک ارگانیک بالا و سبقت گرفتن از رقبا باشید!

با موتور سئو خودکار سلدان، گوگل از آن شماست

برای مدیریت فروشگاه اینترنتی، تمرکزتان را روی کیفیت محصولات، خدمات، تبلیغات و بازاریابی بگذارید. تمام مشکلات فنی را سلدان برطرف کرده است. سلدان با بهینه کردن داده‌های ساختاریافته، متاتگ‌ها، تصاویر و سازگاری فروشگاه شما با انواع گوشی‌های تلفن همراه همه چیز را برای تجربه حرفه‌ای فروشندگی آماده کرده است.

مشخصات موتور سئو سلدان

فروشگاه منحصربه‌فرد با خودکارسازی فرآیندها

برای اولین بار در جهان اپلت‌های اتوماسیون فروش به کمک شما می‌آیند. نیوماتیک (Niomatic) نه تنها صنعت IOT را متحول کرده، بلکه با مفهوم کشیدن و رها کردن انقلابی در مشاغل مبتنی بر خدمات اینترنتی به پا کرده است. دیگر برای استفاده از خدمات و سرویس‌های آنلاین نیازی به هزینه، زمان و برنامه‌نویسی ندارید.

فروشگاه منحصربه‌فرد با خودکارسازی فرآیندها

اگر سلدان را به عنوان بستر تجارت الکترونیک انتخاب کرده‌اید، نیوماتیک Niomatic به شما اجازه می‌دهد به سادگی در صنعت IOT-eCommerce فعالیت داشته باشید. به کمک نیوماتیک در سلدان بدون اینکه درگیر دردسرهای برنامه نویسی شوید فروشگاهی بهتر و سریع‌تر می‌سازید. علاوه بر این در صورتی که از اشیاء هوشمند استفاده کنید، در مدیریت و انبارداری چندین قدم جلوتر از رقیبان خود قرار می‌گیرید. به عنوان مثال نیوماتیک که اشیاء هوشمند را به یکدیگر متصل می‌کند به محض ارسال یک سفارش از انبار با روشن کردن لامپی به رنگ خاصی در دفتر به شما اطلاع می‌دهد.

خودکار سازی و اینترنت اشیا

خدمات وب سرویس نیوماتیک مخصوص توسعه‌دهندگان

اگر توسعه‌دهنده نرم‌افزار هستید، سلدان برای شما خبرهای خوبی دارد! به کمک وب سرویس یا API سلدان به راحتی اپلت‌های فروشگاه خود را مدیریت می‌کنید. سیستم اتوماسیون سلدان امکان طراحی اپلت‌های مختلف را برای شما فراهم کرده است. خدمات وب سرویس نیوماتیک قابل به‌کارگیری از طریق اپلیکیشن‌های مختلف است.

خدمات وب سرویس نیوماتیک مخصوص توسعه‌دهندگان

توسعه دهندگان از طریق وب سرویس (API) سلدان  میتوانند اپلت های فروشگاه را مدیریت نمایند. اپلت نرم افزار های ساخته شده در محیط خودکار سازی فروشگاه سلدان است.

تجربه متفاوت ارسال و لجستیک هوشمند با فناوری API

با فناوری API سلدان دیگر نگران ارسال کالاها و لجستیک محصولات نباشید. برای اتصال به سرویس‌های مختلف حمل بار در ایران از جمله الوپیک، نیازی به تنظیمات پیچیده و پردردسر ندارید. تنها با یک کد شخصی فروشگاه سلدان خود را با الوپیک یکپارچه کنید و به فروشندگی حرفه‌ای مشغول شوید.

مزایای سلدان برای استارتاپ‌ها و شرکت‌های تجارت الکترونیکی

ویژگی‌های کلیدی سلدان برای تجارت شما چیست؟

سریع و رایگان شروع کنید
فروشگاه ساز رایگان سلدان یک پلتفرم حرفه‌ای برای تجارت الکترونیک است که روش‌هایی آسان برای ایجاد فروشگاه اینترنتی تعبیه کرده است. همراه با برترین فروشگاه ساز در جهان، سریع و رایگان فروشگاه آنلاین خود را بسازید. نیازی به آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی ندارید. سلدان با تهیه ابزارهای مختلف شما را از داشتن اطلاعات فنی بی‌نیاز کرده است. عناصر مورد نیاز خود را در صفحات ورود اضافه کنید. تصویر محصولات را در گالری بارگذاری و روش‌های پرداخت خود را تنظیم کنید که فروشگاه آنلاین شما آماده شود.

پرداخت آنلاین و ایمن را با سلدان تجربه کنید
فروشگاه ساز سلدان، کسب و کار اینترنتی شما را در هر نقطه از جهان که باشید پشتیبانی می‌کند. در سلدان با ارزهای رایج کشورهای مختلف امکان خرید و فروش دارید. سلدان فروشگاه شما را با هرگونه پرداخت آنلاین یکپارچه می‌کند. استفاده از رمز ارزهای رایج یا یکپارچگی با دروازه‌های پرداخت مختلف از قبیل ویزا، مسترکارت وغیره در این پلتفرم امکان پذیر است. معاملات آنلاین در بستر سلدان کاملا ایمن دنبال شده و پرداخت‌ها مستقیما به حساب فروشنده واریز می‌شود. پس بدون نگرانی به تجارت آنلاین خود مشغول شوید.

اتوماسیون و خودکارسازی فرآیندها در سلدان
خودکارسازی فرآیندها در سلدان شما را از روندهای سنتی اتوماسیون یعنی محاسبه قیمت‌گذاری، مالیات، تخفیف، نرخ حمل‌ونقل و هزینه‌های رسیدگی نجات می‌دهد. به جای درگیری با فرآیندهای اتوماسیون پیچیده، روی فروش تمرکز کنید. چراکه سلدان با راه‌حل خودکارسازی اتوماسیون همه چیز را بر عهده گرفته است. در سلدان با زبان برنامه‌نویسی گرافیکی (خدمات نیوماتیک اپلت‌ها) تمام سخت‌افزارهای IOT را یکپارچه کنید و حرفه‌ای در مسیر تجارت الکترونیک مدرن قدم بردارید.

قابلیت صفحه ساز سلدان فروشگاهتان را متمایز می‌کند
برای ساختن صفحات لندینگ به دنبال زبان‌های برنامه نویسی نباشید. در سلدان به کمک زیرساخت‌های حرفه‌ای فراهم شده تنها با کشیدن و رها کردن (Drag & Drop) صفحات فرود حرفه‌ای می‌سازید؛ بدون اینکه نیازی به داشتن اطلاعات فنی در این زمینه داشته باشید. قالب‌های از پیش ساخته شده در سلدان  حالت های مختلف را در اختیارتان می‌گذارد که برای ساخت صفحه لندینگ کافی‌ست عناصر، خدمات، تصاویر و متون مختلف را روی بخش‌های تعبیه شده قرار دهید. بدین ترتیب به سرعت و بدون نیاز به برنامه نویسی یا استخدام طراحان، صفحات فرود و فروشگاه‌های حرفه‌ای را بر اساس تنظیمات برگزیده خود ایجاد می‌کنید.

با ابزارهای بازاریابی سلدان بتازید
سلدان برای ارتقای نام تجاری و فروشگاه شما همه چیز را آماده کرده است. با سلدان بازاریابی و تبلیغات ساده‌تر دنبال می‌شود. استراتژی‌های مختلف بازاریابی را برای فروشگاه خود پیاده کنید؛ افیلیت مارکتینگ، دراپ شیپینگ، استراتژی‌های مبتنی بر سئو، تصاویر سئو شده و هر آنچه نیاز دارید در سلدان آماده است.

تجزیه و تحلیل با گزارش‌ساز هوشمند سلدان
اگر نمی‌دانید چگونه باید برای موفقیت در تجارت الکترونیک قدم بردارید، گزارش ساز هوشمند سلدان همراه شماست. به کمک این گزارش ساز عملکرد خود را آنالیز کرده و رفتار مشتریان را تجزیه و تحلیل می‌کنید. سلدان با استفاده از قیف فروش و داده‌های ساده گرافیکی، اطلاعات مربوط به فروش و حرکت شما را به طور دائمی رصد می‌کند و در معرض نمایش می‌گذارد. با استفاده از گزارش ساز هوشمند سلدان متوجه می‌شوید کدام قدم‌ها هوشمندانه برداشته شده‌اند و چه قدم‌هایی را نباید برداشت. با آنالیز اطلاعات فروشگاه‌تان تبدیل به یک فروشنده حرفه‌ای می‌شوید.

مدیریت ساده، اما هوشمندانه محصولات و موجودی‌ها
فروشگاه ساز سلدان برای مدیریت محصولات مختلف انواع فیلدها را تعبیه کرده است. اگر از یک محصول تنوعی از اندازه، رنگ و نوع وجود دارد لازم نیست نگران باشید. دسته‌بندی محصولات خود را مشخص کنید و باقی فیلدها را به طور اختصاصی برای هریک از محصولات پر کنید. موجودی محصولات خود را به سادگی به‌روز نگه دارید و از فهرست‌بندی‌های مختلف برای ساماندهی به انبار محصولات خود استفاده کنید.

مدیریت سفارشات، بررسی وضعیت تحویل و پرداخت‌ها
اگر دغدغه مدیریت سفارشات یا بررسی وضعیت تحویل کالا را دارید، فروشگاه ساز رایگان سلدان کنار شماست. در این پلتفرم حرفه‌ای تمام زیرساخت‌های لازم برای مدیریت سفارشات مختلف تعبیه شده است. سلدان وضعیت تحویل کالاهای شما را پیگیری می‌کند و جریان پرداخت‌ها را بر عهده می‌گیرد لذا می توانید به صورت حرفه‌ای به کسب و کار آنلاین قدم می‌گذارید.

UI / UX قدرتمند را با سلدان داشته باشید
فروشگاه ساز سلدان، شما را آماده ایجاد فروشگاه اینترنتی کاربرپسند می‌کند. در سلدان همه چیز برای داشتن یک فروشگاه آنلاین مدرن از پیش ساخته شده است. رابط کاربری ساده فروشگاه‌تان، لذت خرید را برای مشتریان دوچندان می‌کند. علاوه بر این، سادگی جست‌وجوها، سرعت بالا و روند خرید بدون دردسر بهترین تجربه کاربری را به بازدیدکنندگان شما می‌بخشد و آنها را تبدیل به مشتریان همیشگی می‌کند.

با سلدان سئو ساده خواهد بود
موتور جستجوگر داخلی فروشگاه ساز سلدان به فروشگاه‌های آنلاین شما این امکان را می‌دهد که رتبه بالاتری در موتورهای جستجو داشته باشند. در نتیجه میزان ترافیک ارگانیک و به دنبال آن تعداد بازدیدکنندگان افزایش خواهد یافت. سلدان با داشتن موتور سئو خودکار، استراتژی بازاریابی مبتنی بر سئو را فراهم کرده است؛ کافی ا‌ست ساخت فروشگاه اینترنتی را در این پلتفرم تجربه کنید.

Your frequently asked questions

برای کار با سلدان چقدر باید اطلاعات برنامه‌نویسی داشت؟

برای راه‌اندازی فروشگاه خود در سلدان نیازی به هیچ‌گونه دانش برنامه‌نویسی ندارید. سلدان همه چیز را برای شما آماده کرده است؛ پس به کدنویسی و دانش‌های فنی فکر نکنید. در سلدان فقط باید به فروش فکر کنید!

آیا باید برای پیاده سازی فروشگاه پلاگین‌های مختلف روی فروشگاه ساز سلدان نصب شوند؟

در سلدان شما نیازی به نصب افزونه‌های وردپرس یا پلاگین‌های مختلف ندارید. سلدان تمام امکانات لازم را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد و مسیر فروش آنلاین را برای شما هموار کرده است.

برای ثبت نام در سلدان باید حتما کسب‌وکار بزرگی داشته باشم؟

سلدان برای فعالیت تمام کسب‌وکارهای بهینه است. حتی اگر در ماه مبالغ اندکی فروش دارید، سلدان گزینه‌ای عالی است و شما را برای فروش بیشتر همراهی می‌کند. اگر فروشگاه‌های بزرگ دارید باز هم سلدان امکانات لازم را تعبیه کرده است.

آیا برای ساخت فروشگاه در سلدان نیاز به قالب‌های فروشگاهی داریم؟

فروشگاه ساز سلدان شما را از نصب قالب‌های فروشگاهی بی‌نیاز کرده است. در سلدان به کمک قابلیت صفحه ساز، لندینگ پیج مورد نظر خود را تنها با کشیدن و رها کردن عناصر طراحی می‌کنید.

آیا می‌توانم فروشگاه فیزیکی را به نسخه آنلاین آن در سلدان متصل کنم؟

سیستم پوز سلدان همان چیزی است که دنبالش بودید. به کمک صندوق فروشگاهی آنلاین سلدان که با تمام ابزارهای فروشگاهی ازجمله بارکدخوان و پرینتر لیبل یکپارچه می‌شود، فروش فیزیکی و آنلاین را یکپارچه دنبال می‌کنید.

برای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی در سلدان باید هاست بخریم؟

خیر. شما برای شروع کسب و کار آنلاین خود نیاز به خرید هاست ندارید. میزبانی ابری رایگان سلدان همیشه در اختیار شماست و شما را از دردسرهای هاست‌های اشتراکی و اختصاصی نجات می‌دهد.

فروشگاه ساز رایگان

برای صرفه جویی در وقت و هزینه ، در سکوی تجارت الکترونیکی سلدان ثبت نام کنید. در فروشگاه ساز سلدان همه چیز آسان است.

می خواهم فروشگاه بسازم