بهترین‌های دنیای سئو شما را پشتیبانی می‌کنند

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

یادگیری، صرف زمان، هزینه و استخدام متخصصین سئو و برنامه‌نویسی را فراموش کنید. تمام فرآیندهای سئو داخلی فروشگاه اینترنتی شما به صورت کامل و خودکار توسط موتور سئو سلدان انجام می‌شود.

بهترین‌های دنیای سئو شما را پشتیبانی می‌کنند

در سلدان زیرساخت‌های فروشگاه آنلاین شما سئو محور است

طراحی سایت SEO Friendly که سازگار با قواعد سئو باشد، کسب‌وکار آنلاین شما را بیشتر از دیگران در دیدرس قرار می‌دهد. تیم سلدان تمام زیرساخت‌های لازم برای داشتن یک فروشگاه سئو محور را در نظر گرفته است. با ساخت فروشگاه در سلدان نیازی نیست نگران دیده شدن در گوگل باشید.

در سلدان زیرساخت‌های فروشگاه آنلاین شما سئو محور است

سلدان ابزراهای سئو و آنالیز را برای شما فراهم کرده است. با امکانات مختلفی که در اختیار شما قرار گرفته است، نحوه نمایش فروشگاه در گوگل و گجت‌های الکترونیکی مختلف را به‌راحتی تجزیه و تحلیل می‌کنید.

موتور سئو خودکار شما را در نتایج گوگل می‌درخشاند

تمام تلاش تیم‌های فنی و طراحی محصول سلدان، بالا بردن فروشگاه شما در لیست نتایج گوگل است. موتور سئو خودکار سلدان فیلدهای مختلف سئوسازی از‌جمله عنوان و توضیح برای هر محصول را تعبیه کرده است که باعث می‌شود گوگل به‌راحتی فروشگاه شما را شناسایی کند. دیگر نگران دیده شدن نباشید.

موتور سئو خودکار شما را در نتایج گوگل می‌درخشاند

سئو به شما کمک می‌کند برند و محصولات خود را با بالا بردن اعتبار فروشگاه به مشتریان بالقوه بشناسانید. در موتور خودکار سئو سلدان تمام الزامات و امکانات برای این کار فراهم است؛ نیازی به دانش فنی شما نیست. سلدان نحوه نمایش محصولات و فروشگاه شما را در گوگل کاربرپسند طراحی کرده است.

سلدان راه‌وچاه فروش و ترافیک ارگانیک را نشان‌تان می‌دهد

تیم سلدان تمام تلاش خود را کرده است که تحلیل‌هایی جامع از رفتار مشتریان در اختیار شما قرار دهد. به کمک ابزارهای آنالیزگر سلدان به سادگی متوجه تصمیمات درست و اشتباه خود می‌شوید و با تجزیه و تحلیلی که نمودارهای گرافیکی و جداول در اختیارتان می‌گذارند، هوشمندانه‌تر حرکت می‌کنید.

سلدان راه‌وچاه فروش و ترافیک ارگانیک را نشان‌تان می‌دهد

نمودارهای گرافیکی سلدان حتی برای افرادی که علاقه‌ای به آنالیز بازاریابی خود ندارند، جذاب است. به کمک این ساختارهای گرافیکی نیازی نیست رفتار مشتریان را با جزئیات دقیق بررسی کنید، چراکه آنالیزگر سلدان این کار را برای شما انجام داده است. کافی ا‌ست نمودارها را دنبال کنید و از نتایج به دست آمده در برنامه های بازاریابی و پروموشن های خود استفاده کنید.

فروشنده موفق راهکارهای سئو را می‌داند
فروشنده موفق راهکارهای سئو را می‌داند

امروز سئو را یاد بگیرید که فردا فروشگاهی موفق داشته باشید!

شنا کردن در اقیانوس وسیعی از کسب‌وکارهای اینترنتی و فروشگاه‌های آنلاین کار ساده‌ای نیست. برای زنده ماندن و پیروز شدن در این رقابت طاقت‌فرسا باید قوانین بازی را بدانید. راهکارهای سئو به شما کمک می‌کنند خود را از انبوه فروشگاه‌های آنلاین بی‌سروته بیرون بیاورید و به جایگاه‌های برتر گوگل دست پیدا کنید. کسب مهارت در بهینه سازی موتور جست‌وجو یا همان سئو، به شما اجازه می‌دهد که برند خود را در مجامع مجازی به شکل متمایزی در معرض دید کاربران بگذارید.

بیشتر بخوانید..
به جای مسائل فنی روی محتوا تمرکز کنید
به جای مسائل فنی روی محتوا تمرکز کنید

یک فروشنده موفق می‌داند چگونه محصولش را معرفی کند.

در سلدان برای افزایش فروش فروشگاه اینترنتی و پیشبرد کسب‌وکار آنلاین‌تان نیازی نیست روی مسائل فنی تمرکز کنید. سئو فنی فروشگاه شما را تیم سلدان پشتیبانی می‌کند؛ شما باید روی محتوای فروشگاه تمرکز داشته باشید و با تولید پست‌های وبلاگی، تصاویر جذاب از محصولات و نوشتن توضیحات هوشمندانه برای محصولات‌تان، سئو خارجی فروشگاه را بهینه کنید. یک محتوای جذاب باعث می‌شود مشتری سریع‌تر از آن چیزی که فکر می‌کنید، برای خرید آماده شود.

بیشتر بخوانید..

تحلیل صفحات لندینگ برای کسب بهترین نتایج در گوگل

فروشگاه‌های اینترنتی برای موفقیت به کاربران و مشتریان وفادار نیاز دارند. زمانی می‌توانید مشتریانی وفادار برای خود بسازید که علاقه‌مندی‌های آنها را آنالیز کرده باشید. سلدان ابزار تجزیه ‌و تحلیل رفتار کاربران در لندینگ پیج را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر کاربران شما را دوست داشته باشند، گوگل هم شما را دوست خواهد داشت!

تحلیل صفحات لندینگ برای کسب بهترین نتایج در گوگل

به کمک صفحه ساز سلدان، یک لندینگ پیج مبتنی بر سئو برای خود طراحی می‌کنید. در این صفحه شاخصه‌های مهم سئو برای جذب موتورهای جستجوگر تعبیه شده است. پس کافی ا‌ست رفتار و علاقه‌مندی بازدیدکنندگان را بسنجید و روزبه‌روز از پله‌های ترقی گوگل بالاتر بروید!

سلدان برای پیروزی شما در رقابت آنلاین مصرانه می‌جنگد

این روزها رقابت در تجارت الکترونیک بر سر به دست آوردن بهترین جایگاه‌ها در گوگل است. یک پلفترم حرفه‌ای که فروشگاه اینترنتی شما را سازگار با سئو طراحی کرده باشد و ابزارهای مختلف تولید محتوای سئو محور را در اختیارتان بگذارد، برگ برنده شما خواهد بود. سلدان شما را بالاتر از رقبا نمایش می‌دهد.

سلدان برای پیروزی شما در رقابت آنلاین مصرانه می‌جنگد

امروزه تجارت الکترونیک با بیش از ۳.۵ تریلیون دلار فروش در سرتاسر جهان، رشد روزافزون خود را دنبال می‌کند. برای ورود به این تجارت دیگر موانع دشواری پیش روی شما نیست، بلکه فروشندگان به راحتی وارد گردونه این بازی جهانی می‌شوند. اما از میان آنها تنها فروشندگانی از میان انبوه جمعیت می‌درخشند که برای مشتریان خود انرژی مضاعف گذاشته‌اند. شاید تعجب کنید اما همین فروشندگان بدون در نظر گرفتن رقابت، بازدیدکنندگان را به خریدار و مشتریان را به مبلغان برند خود تبدیل می‌کنند. تا دیر نشده است شما هم به جرگه این فروشندگان حرفه‌ای بپیوندید.

1. سئو فنی
1. سئو فنی

کاملا توسط سلدان بدون دخالت دست!

لینک‌سازی خارجی با انتشار رپورتاژ، کامنت و مطالب در وب‌سایت‌های دیگر انجام می‌شود که سلدان در بخش کمپین بازاریابی شما را همراهی می‌کند.

2. سئو داخلی
2. سئو داخلی

کاملا توسط سلدان بدون دخالت دست!

لینک‌سازی‌های داخلی به نحوی که کاربران و موتورهای جستجو به تمام بخش‌های سایت شما دسترسی داشته باشند. سئو داخلی را سلدان انجام داده است.

3. سئو خارجی
3. سئو خارجی

سلدان در کنار شما خواهد بود!

لینک‌سازی خارجی با انتشار رپورتاژ، کامنت و مطالب در وب‌سایت‌های دیگر انجام می‌شود که سلدان در بخش کمپین بازاریابی شما را همراهی می‌کند.

4. محتوا
4. محتوا

مهم‌ترین و تنها وظیفه شما!

مهم‌ترین وظیفه شما در سلدان تولید محتوای اصولی و اختصاصی برای معرفی محصولات و کسب‌وکارتان است. محتوای شما در قالبی حرفه‌ای ارائه خواهد شد.

سریع‌ترین فروشگاه اینترنتی روی تلفن‌های همراه برای شماست!

کاربران تلفن همراه عجول‌ترین مخاطبان شما هستند که اگر فروشگاه‌تان را در ۳ ثانیه اول به طور کامل نبینند آن را ترک خواهند کرد؛ اما سلدان با چارچوب AMP کسب‌وکار آنلاین شما را نجات داده است. این چارچوب متن باز HTML سریع‌ترین فروشگاه اینترنتی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

AMP فروشگاه شما
AMP فروشگاه شما

AMP شما را از دردسر بازدیدکنندگان عجول و کم‌حوصله نجات خواهد داد!

موتور هوشمند سلدان
موتور هوشمند سلدان

نسخه AMP فروشگاه اینترنتی شما به صورت اتوماتیک طراحی می‌شود

سریعترین فروشگاه ساز در موبایل
سریعترین فروشگاه ساز در موبایل

محصولاتتان را با سرعت نور در نسخه موبایلی فروشگاه خود نشان دهید

ساختار اطلاعات فروشگاه باب میل موتورهای جستجوگر!

سلدان تمام اطلاعات و دیتاهای فروشگاه اینترنتی شما را طوری طراحی می‌کند که موتورهای جستجوگر به تمام ساختارهای آن به راحتی دسترسی داشته باشند. با ساختارهای مبتنی بر سئو دیگر نیازی نیست نگران دیده شدن در گوگل باشد؛ فقط محصولات‌تان را معرفی کنید و مشغول فروش حرفه‌ای شوید.

نتیجه جستجوی دوست داشتنی
نتیجه جستجوی دوست داشتنی

نمایش بهتر فروشگاه در گوگل منطبق با جدیدترین تغییرات موتورهای جستجوی

طراحی حرفه ای ساختار نوشته ها
طراحی حرفه ای ساختار نوشته ها

اطلاعات جامع محصول شامل قیمت، موجودی و امتیاز و نظرات کاربران

ظاهر جستجو در موبایل
ظاهر جستجو در موبایل

موتورهای قدرتمند سئو سلدان به شما امکان می دهد تا در گوگل بهتر دیده شوید

سئو راه‌حل پیروزی در گردونه رقابت تجارت الکترونیک است!

سال‌هاست که موتورهای جستجوگر برای رتبه‌بندی وب‌سایت‌های مختلف از شاخصه‌هایی استفاده می‌کنند. قوانین بازی سئو ساده است و امروزه تنها فروشندگانی در تجارت آنلاین پیروز می‌شوند که این قوانین را بشناسند و رعایت کنند. استفاده از کلمات کلیدی هوشمندانه برای توضیح محصول، بهینه‌سازی ساختار فروشگاه، به‌روزرسانی اطلاعات و محصولات، لینک‌سازی و سئو فنی وب سایت، همگی در موفقیت یک کسب‌وکار آنلاین سهیم‌اند. سلدان تمام مولفه‌های سئو فنی را برای شما فراهم کرده است؛ کافی ا‌ست معرفی محصولات را یاد بگیرید و در رقابت تجارت اینترنتی بتازید.

وظیفه حیاتی شما در قبال SEO
موتورهای جستجوگر روزانه با میلیاردها کاربر آنلاینی سروکله می‌زنند که به دنبال خرید محصولات هستند. پس ترافیک ارگانیک بیرون از دنیای واقعی، در فضای وب در انتظار شماست. اما به‌دست‌آوردن این ترافیک آن‌قدرها هم ساده نیست. تنها با آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی و راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین نباید توقع موفقیت داشته باشید. چیزی که در این مسیر شما را از رقیبان متمایز می‌کند طراحی سایت seo friendly است؛ یک وب‌سایت که در آن تمامی ساختارها مبتنی بر سئو باشد، شانس دیده شدن بیشتری دارد. با این حال باید همیشه جدیدترین الگوریتم‌های موتورهای جستجو را برای استفاده از فروشگاه سازها یا طراحی سایت فروشگاهی در نظر گرفت. گوگل به عنوان پیشروترین موتور جستجو مدام در حال تغییر و به‌روزرسانی شاخصه‌هایی است که به کمک آنها وب‌سایت‌ها و منابع معتبر را از محتواهای تقلبی، تکراری و بی‌ارزش تشخیص دهد. به‌روزرسانی الگوریتم‌های گوگل تنها به یک منظور انجام می‌شود: اینکه کاربر بتواند با جستجوی یک کلمه کلیدی خاص به همان چیزی که در نظر دارد برسد. بنابراین لازم است گوگل فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های باارزش را جدا کند و آنها را در اولین نتایج خود به کاربر نشان دهد. در این میان افرادی که کسب‌وکار اینترنتی خود را راه‌اندازی کرده‌اند باید از این فرصت نهایت بهره را ببرند. درواقع هدف شما از ایجاد فروشگاه اینترنتی با هدف گوگل در یک راستاست؛ هردو می‌خواهید مخاطب را به آنچه نیاز دارد برسانید؛ پس باید قوانین این بازی را یاد بگیرید. در سلدان موتور خودکار سئو، فروشگاه آنلاین شما را کاربرپسند کرده و تمام ساختارهای لازم برای دیده شدن در میان نتایج گوگل را در اختیار شما قرار می‌دهد. با پر کردن هوشمندانه فیلدهایی که برای گوگل اهمیت دارد، ازجمله عنوان صفحه، توضیح محصولات وغیره، در دنیای مجازی بیشتر می‌درخشید.

خرید با موبایل، مهمتر از همیشه
از طرفی دیگر امروزه برخلاف گذشته بیشتر کاربران از گوشی‌های همراه برای خرید اینترنتی محصولات استفاده می‌کنند. آمارها نشان می‌دهد خریداران تقریبا ۸۷ ساعت در ماه را صرف جست‌وجو و وب‌گردی با گوشی‌های همراه خود کرده‌اند. بنابراین رقابت تجارت آنلاین امروزه بر سر کسب هرچه بیشتر مخاطبان موبایلی است؛ مخاطبانی بی‌حوصله که بیشتر از چند ثانیه برای بارگذاری کامل فروشگاه شما صبر نمی‌کنند. بنابراین فروشندگانی برنده رقابت تجارت الکترونیک خواهند شد که از صفحات بهینه برای گوشی‌های موبایل استفاده کنند. همان چیزی که در سلدان به کمک چارچوب‌های متن باز AMP در اختیار کاربران قرار داده‌ایم.

مدیریت محتوای پیشرفته سلدان
علاوه بر موارد گفته شده سلدان یک سیستم ساده مدیریت محتوای داخلی را به فروشندگان تازه‌کار پیشنهاد می‌دهد. استفاده از برچسب‌های متا، داده‌های ساختاری سئو محور، بهینه‌سازی تصاویر و پشتیبانی از لینک‌سازی داخلی و خارجی به شما اجازه می‌دهد به جای دنبال کردن مسائل فنی روی استراتژی‌های فروش خود سرمایه‌گذاری کنید. فناوری‌های جدید سئو محور که همگی در سلدان پیاده‌سازی شده‌اند، حرکت در مسیر تجارت آنلاین را برای شما ساده‌تر خواهند کرد. در کنار موتور سئو خودکار سلدان قدم بردارید و همچون حرفه‌ای‌ها در دنیای کسب‌وکارهای آنلاین بتازید.

Your frequently asked questions

سئو SEO چیست؟

سئو مخفف Search Engine Optimization است و به پروسه‌ای که برای آماده کردن یا بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو و کاربران انجام می‌شود، سئو می‌گویند. هدف اصلی موتورهای جستجو بهبود تجربه کاربر و ارائه محتوای باکیفیت به کاربران است. این شاخصه‌ها در طراحی سایت سئو محور در نظر گرفته می‌شوند.

موتور SEO فروشگاه ساز سلدان چگونه کار می‌کند؟

پیکربندی وب‌سایت و ورود اطلاعات برای هر صفحه از سایت کار زمان‌بر و دشواری است. برای حل این مشکل سلدان موتور SEO اتوماتیک را تعبیه کرده است که این فعالیت‌های تکراری را توسط الگوریتم‌ها و هوش مصنوعی، بدون نیاز به دخالت کاربر انجام می‌دهد.

در فروشگاه ساز سلدان برای بهینه کردن سئو فروشگاه چه کار باید کنم؟

سلدان سئو فنی فروشگاه و تمام ساختارهای اطلاعاتی را انجام داده است. وظیفه فروشنده برای بهبود سئو فروشگاه فقط تولید محتوای یونیک و باارزش است. محتوایی که به خوبی محصولات شما را معرفی کند.

برای نوشتن توضیح محصول مبتنی بر سئو چه باید کنیم؟

نوشتن توضیح محصولی که باب میل موتورهای جستجوگر باشد کار سختی نیست اما زمان بر است. لذا سلدان سیستم مدیریت محتوایی را برای شما ارائه کرده تا بتوانید محتواهای متنی و تصویری مطابق با علایق گوگل را ساده تر و جذاب تر تولید کنید.<br>

صفحات AMP چیست؟

AMP یا Accelerated Mobile Pages یک چارچوب متن باز HTML است که ابتدا توسط گوگل ارائه شد. صفحات AMP به نحوی برای مرورگرهای موبایل بهینه شده‌اند که از سرعت بارگذاری بسیار بالایی برخوردار هستند؛ درنتیجه لود فروشگاه اینترنتی برای کاربران موبایلی خسته‌کننده نخواهد بود.

چگونه صفحه AMP بسازم؟

برای ساخت صفحات AMP برای سایت خود می‌توانید به پروژه متن باز آن در سایت amp.dev مراجعه کنید یا با ساخت فروشگاه آنلاین خود در سلدان ورژن AMP فروشگاه به صورت خودکار و رایگان برای شما ساخته می‌شود.

برای تجربه فروش حرفه‌ای هنوز دیر نشده است

به جای سر زدن به فروشگاه‌سازهای متفرقه که امکاناتی برای ارائه ندارند، همین حالا فروشگاه دائمی و رایگان خود را در سلدان راه‌اندازی کنید.

استفاده رایگان از سلدان