هاست ابری رایگان

هاست ابری رایگان

دنبال دردسر خرید هاستینگ نباش

شما فقط روی ایجاد یک فروشگاه اینترنتی عالی تمرکز کنید؛ هاستینگ وب، تنظیم سرور، پایگاه داده، حفظ، به‌روز رسانی و اشکال‌زدایی آن را سلدان بر عهده دارد. میزبانی ابری سلدان در اختیار شماست که کسب و کار آنلاین خود را هرچه سریع‌تر راه‌اندازی کنید و در گردونه رقابت در فضای وب بدرخشید.

هاست ابری رایگان

با سلدان برای همیشه با هاست‌های اشتراکی خداحافظی کنید

برای راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین اولین قدم خرید یک هاست است که انواع مختلفی دارد. اما با فروشگاه ساز آنلاین سلدان نه تنها نیازی به خرید هاست ندارید، بلکه امکان تعریف دامنه اختصاصی نیز وجود دارد. در اینجا کافی است روی فروشگاه اینترنتی خود و بزرگ کردن کسب‌وکارتان تمرکز کنید و حرفه‌ای باشید.

با سلدان برای همیشه با هاست‌های اشتراکی خداحافظی کنید

یک تیم متخصص ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز در حال بررسی سلامت، حفظ پایداری و توسعه منابع برای فعال نگه داشتن فروشگاه شما روی سرورهای ابری سلدان هستند. فروشگاه شما در سلدان توانایی خدمات‌دهی هم‌زمان به میلیون‌ها مشتری را خواهد داشت. در سلدان همچون یک سایت حرفه‌ای، امکانات فروشگاهی فوق‌العاده‌ای در اختیار شماست که بالاترین سطح استانداردها را برای راه‌اندازی تمام کسب‌وکارها به کار بگیرید.

اتصال دامنه‌های اختصاصی بدون محدودیت در تعداد به فروشگاه

بسیاری از تازه‌واردان به دنیای تجارت الکترونیک تصور می‌کنند برای داشتن یک دامنه اختصاصی حتما باید وب‌سایت فروشگاهی خود را به صورت مستقل راه‌اندازی کنند. اما در سلدان خلاف این موضوع را ثابت کرده‌ایم. در اینجا هر تعداد دامنه اختصاصی که بخواهید به فروشگاه خود متصل می‌کنید. دامنه‌های پیش‌فرض نیز کاملا رایگان هستند.

اتصال دامنه‌های اختصاصی بدون محدودیت در تعداد به فروشگاه

فروشگاه ساز سلدان آدرس فروشگاه با دو الگوی پیش‌فرض فراهم می‌کند: https: / / selldone.ir / @your-shop و https: / / your-shop.myselldone.ir. استفاده از الگوهای پیش‌فرض سلدان کاملا رایگان است. علاوه بر این استفاده از دامنه‌های اختصاصی برای فروشگاه اینترنتی‌تان نیز امکان‌پذیر است.

افزایش امنیت ، مقیاس پذیری ، اطمینان ، پایداری و کاهش هزینه

هاست ابری سلدان، میزبانی فوق‌العاده برای ایجاد فروشگاه اینترنتی شماست. با این میزبان قابل اعتماد و پایدار دیگر نگران دسترسی به داده‌ها نباشید. هاست ابری تکنولوژی جدیدی در فضای وب است که زمان‌های عدم دسترسی به وب‌سایت شما را به صفر می‌رساند. پس رشد کسب‌وکارتان بهتر و سریع‌تر از رقبا خواهد بود.

افزایش امنیت ، مقیاس پذیری ، اطمینان ، پایداری و کاهش هزینه

تجارت الکترونیک را در بستری ابری با عملکرد بالا و مبتنی بر قوی‌ترین و قابل‌اعتمادترین زیرساخت‌های موجود تجربه کنید. خدمات 3TP فوق‌العاده قابل اعتماد ما با 99.9٪ تعهد به سرویس‌دهی پشتیبانی می‌شود. پس هیچ‌وقت نگران زیرساخت‌های فروشگاه اینترنتی خود نباشید.

با تنظیم DNS و افزودن دامنه صاحب دامین اختصاصی شوید

برای اضافه کردن دامنه در سلدان کافی است DNS خود را تنظیم کنید که IP سرور سلدان را نشان دهد. با این کار به راحتی دامنه فروشگاه آنلاین‌تان را به داشبورد خود اضافه می‌کنید. حال فقط تایید سلدان برای پیکربندی می‌ماند و تمام! در سلدان تمام منابع برای ایجاد فروشگاه اینترنتی حرفه‌ای فراهم است.

با تنظیم DNS و افزودن دامنه صاحب دامین اختصاصی شوید

برای راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین با دامنه اختصاصی در سلدان مسیر زیادی ندارید. در عرض چند دقیقه فروشگاه اینترنتی خود را راه‌اندازی کرده و به راحتی سرورهای ابری را در سراسر جهان مستقر می‌کنید!

چندین میلیون بازدید کننده روزانه دارید؟

اگر فروشگاه شما میلیون‌ها بازدید روزانه دارد، باز هم سلدان بهترین گزینه است. فروشگاه شما برای چند صد هزار بازدید روزانه نیازی به پرداخت هیچ مبلغی ندارد. با این حال برای فروشگاه‌های بزرگ‌تر سلدان راه‌حلی دارد. اگر فروشگاه آنلاین شما چندین میلیون بازدید روزانه دارد، می‌توانید منابع سرویس خود را به‌صورت اختصاصی تا هر میزان که نیاز دارید افزایش دهید.

سلدان برای سرویس دهی نامحدود به کاربران طراحی شده است. تنها محدودیت در سلدان زیر ساخت ابری و محدودیت پهنای باند کشور است.

برای اینستاگرام خودت فروشگاه رایگان بساز

اگر شما هم محصولات و خدمات خود را در اینستاگرام عرضه می‌کنید، سلدان همراه همیشگی و خواستنی شما خواهد شد. با ایجاد فروشگاه اینترنتی در سلدان و ارائه محصولات یا خدمات می‌توانید لینک آنها را در صفحه اینستاگرامی خود به اشتراک گذاشته و مشتریان بیشتری داشته باشید. با همراهی سلدان خرید مشتریان ساده و لذت‌بخش‌تر انجام خواهد شد.


وب سرویس‌ها میزبانی ابری سلدان را بهتر پشتیبانی می‌کنند

دنیای دیجیتال جدید بر پایه وب‌سرویس‌ها یا API ها می‌چرخد. این ابزارهای ساده و کارآمد انقلابی در تجارت الکترونیک ایجاد کرده‌اند. به کمک وب‌سرویس‌های سلدان مجموعه‌ای کامل از ابزارها در اختیار فروشندگان بوده و مدیریت منابع و دامنه‌ها توسط APIهای اختصاصی دنبال می‌شود. درواقع وجود وب‌سرویس‌ها احتمال خطاهای انسانی را به حداقل ممکن رسانده است.

وب سرویس‌ها میزبانی ابری سلدان را بهتر پشتیبانی می‌کنند

مدیریت دامنه‌ها و منابع توسط API های اختصاصی فقط در سلدان

برای یک تجارت آنلاین حرفه‌ای به دامنه اختصاصی خودتان نیاز دارید

یکی از حیاتی‌ترین موضوعات در تجارت الکترونیک نامی است که برای دامنه خود انتخاب می‌کنید. داشتن یک دامنه مناسب برند و زیرساخت‌هایی که قدرتمندانه از سرور شما محافظت می‌کنند، دو کلید موفقیت در یک کسب‌وکار آنلاین است.

برای شروع کسب‌وکار در فضای وب به یک نام تجاری نیاز دارید که آن را باید در دامنه فروشگاه یا سایت خود نیز به کار ببرید. استراتژی‌های مختلفی برای انتخاب یک دامنه وجود دارد. برخی اعتقاد دارند بهترین نام‌ها نشان‌دهنده نوع فعالیت یک کسب‌وکار است؛ اما به عنوان مثال نام بهترین سایت فروش کتاب بوک دات کام نیست؛ بلکه آمازون است! برای انتخاب نام برند و دامنه بهتر است کمی بیشتر تفکر کنید. چراکه تمام مشتریان شما قرار است این نام را به خاطر بسپارند. اگر نام خود را انتخاب کرده‌اید، دیگر مسیر طولانی برای راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی‌تان ندارید. فروشگاه ساز سلدان این امکان را فراهم کرده است که هر نامی را برای دامنه خود انتخاب کنید. بعد از خرید دامنه کافی است تنظیمات DNS را تغییر دهید که نام دامنه شما به میزبانی سرورهای سلدان درآید. در ضمن شما در سلدان می‌توانید از دامنه‌های پیش فرض استفاده کرده و هیچ هزینه‌ای برای خرید دامنه نپردازید. از طرفی دیگر سلدان به شما اجازه می‌دهد با توجه به نوع اشتراک تان دامنه اختصاصی متعددی که نیاز دارید، به فروشگاه آنلاین خود در سلدان متصل کنید. سلدان میزبانی نوینی را برای فروشندگان خود در نظر گرفته است که پشتیبانی همیشگی از فروشگاه‌های آنهاست. در سلدان خبری از هاست‌های اشتراکی، اختصاصی یا نیمه اختصاصی نیست. جدیدترین تکنولوژی حفاظت از منابع را در سلدان برای شما فراهم کرده‌ایم که هاست یا میزبانی ابری نام دارد.

با سلدان دیگر نیازی به خرید هاست ندارید
بسیاری از فروشندگان برای راه‌اندازی تجارت آنلاین خود به فکر خرید هاست می‌افتند. در واقع باید گفت هاست اولین قدم تاسیس یک کسب‌وکار اینترنتی است؛ چراکه از منابع شما حفاظت می‌کند. اما چند سالی است که فروشندگان باهوش به دنبال دردسرهای خرید هاست نمی‌روند؛ چراکه با وجود هاست ابری دیگر دردسری باقی نمی‌ماند. اگر تا به حال نام هاست ابری یا Cloud Hosting به گوشتان نخورده است تا دیر نشده اطلاعات‌تان را درباره آن بالا ببرید. این میزبانی همه‌فن‌حریف پایداری دائمی سرویس‌ها را پشتیبانی می‌کند و زمان‌های عدم دسترسی به سایت یا فروشگاه اینترنتی شما را به حداقل می‌رساند. برای استفاده از هاست ابری نیازی نیست دنبال آن باشید؛ در سلدان هاست ابری رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهیم. چه چیزی بهتر از این؟!

امنیت بالای اطلاعات در هاست ابری
امنیت هاست ابری در برابر هاست اشتراکی و اختصاصی مثال‌زدنی است. منابع و اطلاعات شما در سلدان توسط هاست ابری توسط سرور قدرتمند پشتیبانی می‌شود؛ بنابراین هیچ گاه اطلاعات خود را از دست نخواهید داد و همیشه یک نسخه از تمامی منابع فروشگاه اینترنتی‌تان روی یکی از سرورها باقی می‌ماند. در سلدان علاوه بر هاست، یک فضای ابری نامحدود نیز در اختیار فروشنده قرار می‌گیرد تا پشتیبان‌گیر‌ی از محصولات و داده‌ها به طور اتوماتیک دنبال شود. سلدان تمام نیازهای شما را شناخته و برطرف کرده است.

هاست ابری سرعت بارگذاری فروشگاه شما را چندین برابر می‌کند
یکی دیگر از مزایای این تکنولوژی جدید سرعتی است که به بارگذاری وب‌سایت شما می‌دهد. یک هاست ابری به صورت بهینه از منابع سرور استفاده می‌کند؛ بنابراین حتی اگر چندین وب‌سایت از آن استفاده کنند، هر وب‌سایت فقط به اندازه‌ای که نیاز دارد، منابع را تصرف می‌کند. این موضوع باعث می‌شود از یک هاست ابری همیشه به شکل بهینه استفاده کنند. درنتیجه دیگر شاهد سرعت پایین آپلود فروشگاه اینترنتی خود نخواهید بود. این موضوع امروزه نقش پررنگی در فروش‌های اینترنتی دارد؛ چراکه بیشتر مشتریان به دنبال فروشگاهی هستند که بدون هیچ گونه مشکلی از آن خرید کنند.

با هاست ابری هیچ وقت از دسترس مخاطبان خارج نشوید
میزبانی ابری توسط چندین سرور پشتیبانی می‌شود، این موضوع هاست ابری را به یک میزبان حرفه‌ای برای شما تبدیل می‌کند؛ چراکه این هاست هیچ گاه حتی در زمان ارتقا و تعمیر سرویس از دسترس خارج نخواهد بود. در واقع زمانی که سرورهای مختلف نیاز به تعمیر داشته باشند، این تعمیر به نوبت روی سرورهای مختلف انجام می‌شود که هیچ خللی در بارگذاری وب‌سایت ایجاد نشود.

هاست ابری سلدان رایگان است
هاست ابری جدیدترین تکنولوژی است که در دنیای وب از آن استفاده می‌کنند. این هاست به زودی جایگزین هاست‌های پردردسر سابق خواهد شد؛ چراکه با وجود مزایای بی‌شمار خود هزینه‌ها را نیز کاهش داده است. انتخاب با شماست که با خرید هاست ابری و مشکلات دیگر کسب‌وکار اینترنتی خود را راه بیندازید یا این مسیر را با سلدان شروع کنید و با ویژگی مثبت میزبانی ابری رایگان تجارت آنلاین خودتان را زیر و رو کنید.

Your frequently asked questions

هاست ابری چیست؟

برای ورود به دنیای وب به یک میزبان نیاز دارید و میزبان‌های مختلفی این کار را برای وب‌سایت شما انجام می‌دهند. هاست ابری یک تکنولوژی جدید در فضای اینترنت است که از چند سرور پشتیبانی می‌کند و باعث پایداری سرویس‌های مختلف می‌شود.

چرا باید از هاست ابری استفاده کرد؟

هاست ابری نسبت به انواع دیگر هاست‌ها مزایای بسیاری دارد. چند سروری بودن این هاست باعث می‌شود سرویس‌ها پایدارتر باشند و سرعت بارگذاری وب‌سایت‌های مختلف چندین برابر شود. علاوه‌بر‌این امنیت داده‌ها نیز در این هاست بیشتر است؛ چراکه همیشه یک نسخه از اطلاعات شما روی یک سرور وجود دارد.

آیا برای استفاده از هاست ابری سلدان باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟

فروشگاه ساز سلدان هاست ابری خود را به صورت رایگان در اختیار فروشندگان خود قرار می‌دهد. در سلدان بدون اینکه نیاز باشد برای استفاده از هاست ابری هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنید، میزبانی ابری به صورت رایگان در اختیار شماست که کسب‌وکار آنلاین خود را رونق ببخشید.

آیا فروشگاه ساز سلدان امکان استفاده از دامین اختصاصی را می‌دهد؟

سلدان امکان تعریف دامنه اختصاصی را با توجه به طرح ها در اختیار کاربران گذاشته است. در سلدان می‌توانید دامنه اختصاصی خودتان را به فروشگاه اینترنتی خود متصل کنید. اتصال دامنه شما تنها ۲ گام دارد. دامنه انتخابی را وارد کرده و DNS را تنظیم کنید که روی سرورهای سلدان پشتیبانی شود.

برای فروشگاه اینترنتی‌ام در سلدان چه دامنه‌ای می‌توانم انتخاب کنم؟

انتخاب دامنه در سلدان کاملا آزاد است. اگر هنوز تجارت شما آنقدر بزرگ نیست که بخواهید دامنه اختصاصی برای آن تعریف کنید، استفاده از دامنه‌های پیش‌فرض سلدان برای شما رایگان است. از دامنه‌های پیش‌فرض استفاده کنید و هر زمان که خواستید دامنه اختصاصی خود را به فروشگاه اینترنتی‌تان متصل کنید.

آیا می توان آدرس ورود بازدیدکنندگان به فروشگاهم را تغییر دهم؟

بله. شما می توانید با اتصال دامنه شخصی خود به سلدان، آدرس ورود به فروشگاه تان را متفاوت از ساختار آدرس سلدان قرار دهید.

همین حالا فروشگاه آنلاین خودت رو بساز

با انتخاب دامنه اختصاصی برای فروشگاه، تجارت الکترونیک حرفه‌ای‌تر خواهد بود

دریافت هاست رایگان