تصاویر


تصاویر محصولات در فروشگاه آنلاین شما نمایش داده می شود تا به مشتریان خود اجازه دهید ببینند محصولات شما از چه ظاهری برخوردارند. برای عده زیادی از خریداران ممکن است ظاهر کالا یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب باشد. تصاویر کالا همچنین در  سایر کانال های فروش استفاده می شوند. بهترین نوع برای اکثر تصاویر فرمت JPEG است. نحوه نمایش تصاویر در فروشگاه شما به موضوع فروشگاه آنلاین شما بستگی دارد.

اگر به دنبال تصاویر بدون حق امتیاز برای ارتقای سطح کیفی فروشگاه اینترنتی خود هستید، می توانید عکس های متناسب و با وضوح بالا را از سایت های رایگانی مانند Pexels بارگیری کنید.

 اولین تصویری که برای محصول خود اضافه می کنید به عنوان تصویر اصلی معروف است. تصویر اصلی هر محصول در صفحات دسته بندی، صفحه سبد خرید، صفحه پرداخت و صفحه اصلی شما نشان داده خواهد شد. حجم تصویر اصلی که برای محصول خود انتخاب می کنید  حداکثر می تواند512 کیلوبایت باشد.

 سایر تصاویری که برای هر کالا انتخاب می کنید نیز حداکثر می بایست حجمی معادل 1 مگابایت برای افزودن به سلدان داشته باشند. قطعا عکس های با رزولوشن بالا برای مشتریان جالب تر و حرفه ای تر به نظر می رسند، پس سعی کنید عکس هایی با کیفیت و جذاب را در برابر چشمان خریداران خود قرار دهید.

وقتی تصاویر محصول در کنار هم در صفحات دسته بندی نشان داده می شوند، اندازه های مختلفی دارند. برای اینکه تصاویر شما به اندازه یک اندازه به نظر برسند، باید برای تمام تصویری که به عنوان تصاویر برجسته یا اصلی خود اضافه می کنید، از نسبت ابعاد مداوم یا نسبت قد به عرض استفاده کنید.







جستجوی محصولات و فیلتر کردن

جستجوی محصولات با استفاده از فیلتر نمودن امکانی است که هم به شما به عنوان صاحب فروشگاه کمک می نماید تا به محصولی خاص در کمترین زمان ممکن دسترسی پیدا کرده و آن را بررسی و یا ویرایش نمایید.

فروش کارت هدیه

کارت هدیه نوع خاصی از محصول است که مقدار آن می تواند به عنوان پرداخت برای سفارش های آینده از فروشگاه آنلاین شما استفاده شود. شما می توانید مانند هر کالای دیگر یک کارت هدیه بفروشید.

دسته بندی محصولات

شما می توانید محصولات خود را در قالب مجموعه هایی دسته بندی کنید تا پیدا کردن آن ها بر اساس طبقه بندی برای مشتری آسانتر شود.

شروع کار با API

در این بخش با رشو تایید هویت و دسترسی به وب سرویس های ثمین آشنا خواهید شد. API های ثمین در سه دسته زیر قرار می گیرند:

تنظیم برنامه حمل و نقل

تنظیم صحیح نرخ حمل و نقل و روش‌های حمل و نقل فعال در فروشگاه شما قبل از شروع کار بسیار مهم است، چرا که هیچ فروشنده‌ای تمایلی به بازپرداخت هزینه مازاد اخذ شده از مشتری برای حمل و نقل کالا، نخواهد داشت. همچنین چنانچه به اندازه کافی برای بیمه کالای سفارش دا

فروش آنلاین به صورت عمده

شما می‌توانید از ثمین برای فروش محصولات خود (یا محصولات سایر شرکت‌ها) به صورت عمده، به صاحبان مشاغل دیگر استفاده کنید. ثمین چندین راه برای فروش عمده محصولات شما، از استفاده از کدهای تخفیف گرفته تا ایجاد یک فروشگاه جداگانه و محافظت از رمز عبور، فراهم کرده

فروش در اینستاگرام

برای استفاده از صفحه فروش اینستاگرام باید در کشوری واقع باشید که اینستاگرام پشتیبانی می‌کند. محصولات خود را در اینستاگرام با برچسب زدن آن‌ها هنگام نمایش در پست‌ها و داستان‌های اینستاگرام خود بفروشید. مشتریانی که محصولات برچسب خورده شما را در اینستاگرام پی

فروش در فیسبوک

می توانید با استفاده از کانال فروش در فیسبوک، محصولات خود را در صفحه فیسبوک خود به نمایش بگذارید. وقتی کانال فروش فیسبوک را تنظیم می‌کنید، فیسبوک در صفحه خود یک بخش فروشگاه ایجاد می‌کند که محصولات فروشگاه شما را نشان می‌دهد. می‌توانید در محصولات تغییراتی