مدیریت حساب کاربری

با ورود به داشبورد خود در ثمین فروشگاه‌های ایجاد شده توسط شما نمایش داده می‌شوند و همچنین در این قسمت می‌توانید اقدام به ایجاد فروشگاه جدید نمایید. در نوار بالای داشبورد اطلاعات مربوط به حساب‌های تجاری کیف پول و نیز مدارک قابل مشاهده و ویرایش هستند.

در قسمت مدارک اطلاعات هویتی شما نشان داده می‌شود. در این قسمت آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه، اطلاعات هویتی شامل نام و نام خانوادگی، آدرس، کدپستی، شماره گذرنامه، تاریخ تولد و شماره تماس شما درج می‌شود. در قسمت پروفایل اصلی که بصورت عمومی برای همگان قابل دسترس است، اطلاعاتی از قبیل نام کامل، آدرس ، شماره تماس و ایمیلی که مایل هستید به نمایش عمومی درآید را وارد خواهید نمود.

 با استفاده از قسمت کیف پول می توانید برای حساب کاربری خود حساب جدیدی تعریف نمایید. در پلتفرم ثمین این امکان وجود دارد که برای هرکدام از ارزهای مورد نظر یک حساب مستقل اختصاص دهید، تا هر حساب تنها مقادیر مربوط به آن ارز را نگهداری نماید.

برای این کار بر روی حساب جدید کلیک نموده و اطلاعات لازم را وارد نمایید و در انتها بر روی ایجاد حساب کلیک کنید.ثمین این کار را برای شما بصورت کاملا رایگان انجام می دهد.

با استفاده از امکانات قسمت تجاری می توانید به مدیریت حساب های تجاری خود بپردازید و در صورت لزوم آن ها را اضافه یا حذف کنید. در بخش دسترسی مدیریت اپلیکیشن های متصل به فروشگاه، ایجاد و حذف کلیدهای فروشگاهی و نیز کلیدهای شخصی و ایجاد توکن برای شما فراهم شده است. کلیدهای دسترسی به فروشگاه برای ایجاد کدهای دسترسی (Access Token) توسط سرور شما استفاده می گردد. این کلید ها محرمانه بوده و تنها بر روی سرور قرار داده می شود و توسط دیگران قابل مشاهده نخواهد بود. کلیدهای شخصی  کلیدهای دسترسی به حساب کاربری شما هستند. این کلیدها امکان دسترسی به حساب شما را خواهند داشت، بنابراین باید با اطمینان اقدام به ایجاد آن ها نمایید.

با انتخاب گزینه ایجاد فروشگاه جدید پنلی برایتان باز می‌شود که در آن با وارد نمودن نام فروشگاه و همچنین انتخاب فعال یا غیرفعال بودن فروشگاه به مرحله بعد یعنی انتخاب نام انگلیسی برای فروشگاه خود هدایت می شوید. با وارد نمودن نام لاتین فروشگاه ایجاد خواهد شد. در ادامه تکمیل اطلاعات فروشگاه باید به ایجاد دسته بندی پرداخته و بعد از آن به وارد نمودن اطلاعات محصولات خود اقدام نمایید که این مطالب در بخش های مربوط به خود کاملا تشریح خواهند شد.

توجه داشته باشید حساب کاربری فروشگاه شما با آدرس URL: selldone.com/shuttle/shop مشخص شده است ، این آدرس هنگامی که برای اولین بار حساب ثمین خود را تنظیم می‌کنید ایجاد می ‌گردد. در صورت تماس با پشتیبانی برای راهنمایی در صورت بروز مشکل، همکاران ما از شما URL فروشگاه‌تان را درخواست خواهند نمود. برای تأیید اینکه صاحب فروشگاه هستید باید URL خود را داشته باشید. اگر دامنه دلخواه خود را برای فروشگاه خود تنظیم کنید ، آدرس اینترنتی شما با آدرس اینترنتی مشتری شما متفاوت خواهد بود.

حتی اگر نام فروشگاه آنلاین یا نام تجاری قانونی خود را تغییر دهید ، آدرس اینترنتی شما یکسان خواهد بود. برای یافتن آدرس اینترنتی خود، هنگام ورود به حساب فروشگاه خود به نوار آدرس مرورگر خود مراجعه کنید.


 مدیریت صورت حساب

اطلاعات صورتحساب شما شامل شماره حساب و یا شماره حساب‌هایی پرداختی است که در ثمین تعریف می‌کنید. فروشگاه شما به این حساب‌ها متصل شده و مبلغ شارژ، کارمزد و هزینه‌های فروشگاه از این حساب ها کسر می گردد. اگر می‌خواهید اطلاعات صورتحساب خود را به‌روز کنید، می‌تو

امنیت حساب کاربری

اتصال رایانه یا دستگاه تلفن همراه به شبکه اینترنت همواره شامل درجه ای از خطر است. بدون توجه به وسعت تجارت شما، مجرمان سایبری ممکن است شما و اطلاعات شما را هدف قرار دهند، به همین دلیل ثمین برای محافظت از خود و مشتریان، فرآیند امنیت حساب را توصیه می‌کند. ب

ایجاد و مدیریت کمپین ها

قدم به قدم برای طراحی و اجرای یک کمپین موفق در کنار شما هستیم. برترین ابزارهای دنیا در محیطی حرفه ای برای شما مهیا شده است.

دسترسی پرسنل

چنانچه برای فروش محصولات کسب و کار کوچک تا بزرگ خود از ثمین استفاده می‌کنید برای بهبود عملکرد خود و مدیریت فروش نیازمند بکارگیری افراد دیگری نیز خواهید بود. مدیر فروشگاه می‌تواند افرادی را تحت عنوان پرسنل خود وارد حساب فروشگاه نموده و برای هرکدام میزان مش

حساب کاربری

مدیریت حساب کاربری، تنظیمات امنیتی و سطوح دسترسی به فروشگاه.

بستن و غیرفعال کردن فروشگاه

اگر شما صاحب فروشگاه هستید ، می‌توانید فروشگاه خود را موقتاً غیرفعال کرده و یا فروشگاه خود را کاملاً ببندید. برای اطمینان از درستی غیرفعال شدن فروشگاه شما باید با هر ارائه دهنده خدمات شخص ثالثی که از فروشگاه شما استفاده می‌کند تماس بگیرید.برای غیرفعال نمود

انتقال فروشگاه به سلدان

اگر از قبل وب سایت تجارت الکترونیکی دارید، یا از یک پلتفرم تجارت الکترونیکی متفاوت برای کسب و کار خود استفاده می‌کنید، باید اطلاعات مربوط به محصول و سایر مطالب بستر فروش خود را برای انتقال به ثمین سازمان‌دهی نمایید.این راهنما کمک می‌کند تا از اینکه انت

شروع انتقال و نکات مهم

این راهنما نحوه انتقال فروشگاه خود را به ثمین از بستر دیگری تشریح می‌کند. شما می ‌وانید از آن به عنوان نقطه شروع و به عنوان یک منبع راهنما استفاده کنید، تا مطمئن شوید که هیچ چیز را فراموش نخواهید کرد.در این صفحه اطلاعات زیر ارائه شده است:§ جمع‌آوری د