اضافه کردن و حذف محصول

می توانید اطلاعات مربوط به هر محصول مانند قیمت، انواع مختلف و موجودی آن را از صفحه محصولات فروشگاه خود اضافه یا به روز کنید. برای اضافه کردن یک محصول جدید کافیست مراحل زیر را به ترتیب اجرا نمایید :

قدم اول :

از صفحه فروشگاهی خود با ورود به داشبورد فروشگاه و انتخاب گزینه محصولات از نوار بالا، به صفحه لیست محصولات منتقل می شوید.  در این صفحه محصولا شما بر اساس دسته بندی که برای آن ها تعریف نموده اید، به نمایش در می آید.

با کلیک بر روی علامت جدید به صفحه وارد کردن اطلاعات کلی محصول وارد می شوید.

قدم دوم :

در اینجا باید مشخص نمایید که نوع کالای شما فیزیکی، مجازی فایل و یا خدمات است، سپس باید اطلاعات اولیه محصول خود شامل نام وفارسی و انگلیسی ، گارانتی برند و ضمانت بازگشت آن را وارد نمایید.

اطلاعات را وارد نموده و روی ذخیره و ادامه کلیک نمایید 

با انتخاب کالای فیزیکی اقدام به تکمیل اطلاعات محصول نمایید. در صفحه بعد از شما خواسته می شود جهت کمک به مشتریان در انتخاب محصول حداکثر 5 ویژگی را برای نظرسنجی توسط مشتریان انتخاب نمایید. نظر سنجی این امکان را فراهم می نماید که مشتریان در صورت تمایل برای خرید یک محصول بتوانند از  نظریات کسانی که محصول را خریده و استفاده نموده اند بهره گرفته و در تصمیم گیری  خود دقیق تر شوند. همچنین برای تشریح بهتر محصولی که ارائه می دهید سلدان از شما میخواهد که 5 مورد از نقط قوت و ضعف محصول را برای مشتریان خود در اختیارتشان قرار دهید. این امر نشان می دهد که شما تنها یک فروشنده صرف نیستید، بلکه هر کالایی را که به خریداران  ارائه می دهید به دقت آن را مورد بررسی قرار داده اید. یک پایگاه خرید خوب می تواند با ارائه اطلاعات کیفی محصول، مشتری را در تصمیم گیری مطلوب یاری نماید.

صفحه بعد به مشخصات فنی محصول اختصاص دارد، که در آن می توانید در صورتی که قبلا محصول مشابهی را وارد نموده اید اطلاعات آن را در اینجا به کار بگیرید. عنوانی را برای محصول خود به همراه جزئیات بیشتر وارد کنید. 

     در مرحله بعد تصاویر مورد نظر خود را برای محصول انتخاب نموده و در صفحه بعدی قیمت کالا را وارد نمایید. در این صفحه شما می توانید برای کالای مورد نظر خود مقداری تخفیف در نظر بگیرید. 

زمانی که با استفاده از پلتفرم سلدان اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی خود می کنید، این امکان برای شما فراهم است که اطلاعاتی را که خریدار مایل است در محصول خریداری شده وی درج گردد دریافت نمایید. 

در صفحه ای که با عنوان ورودی باز می شود کادری قرار دارد که خریدار می تواند اطلاعات مورد نظر خود را با فروشنده در میان بگذارد. 

در صفحات بعدی اطلاعات ارسال کالا از قبیل وزن و ابعاد و زمان اماده سازی را باید وارد نمایید.  قسمت وزن واقعی محصول فقط هنگامی نمایش داده می شود که این یک محصول فیزیکی است بررسی شود. وزن محصول باید دقیق باشد زیرا از آن برای محاسبه نرخ حمل و نقل استفاده می شود. 

در مرحله آخر پس از درج اطلاعات با کلیک بر روی گزینه ذخیره و ادامه به صفحه اصلی محصول منتقل می شوید. شما در این صفحه اطلاعات جامعی راجع به وضعیت محصول و سفارشات به همراه گزارش های مختلف خواهید داشت.

 همچنین می توانید یک محصول واحد را حذف کنید. هنگامی که محصولی را حذف می کنید، به طور دائم از فروشگاه شما حذف می شود. محصولات حذف شده قابل بازیابی نیستند. اگر به هیچ وجه موجودی ندارید و یا به دلایلی دیگر نمی خواهید محصول را نمایش دهید، اما نمی خواهید آن را به طور دائم از فروشگاه خود حذف کنید ، می توانید به جای آن محصول را  با غیرفعال نمودن مخفی کنید.

برای حذف دائمی یک محصول:

وارد حساب فروشگاه خود شوید و به قسمت محصولات بروید.

محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و بر روی ویرایش کلیک کنید.

در صفحه باز شده بر روی حذف محصول کلیک نمایید. 

محصول شما به راحتی از فروشگاه و لیست محصولات شما حذف خواهد شد. مدیریت محصولات

در تعریف محصولات در پلتفرم سلدان، به تمامی کالاهای فیزیکی، کالاهای مجازی، خدمات و فایل ها، محصول اطلاق می گردند. شما با بارگذاری تصاویر محصول

مدیریت محصول

• شما می توانید با ورود به بخش لیست محصولات، محصول خود را اضافه، به روزرسانی، و مدیریت کنید. با کلیک بر روی هر محصول شما به بخش مدیریت آن وارد

نمایش از دید خریدار

در ابتدای صفحه محصول با کلیک بر روی لینک محصول، به حالت نمایش از دید خریدار هدایت شده تا بتوانید بر روی تنظیمات محصول خود کنترل بیشتری داشته ب

ویرایش محصول

بعد از اینکه محصول خود را ایجاد نمودید، در صفحه لیست محصولات می توانید با کلیک بر روی گزینه مداد، تمامی اطلاعات آن شامل عکس، مشخصات فنی، قیمت

موجودی کالا

برای مدیریت موجودی کالا و تنوع های یک محصول می توانید با ورود به صفحه اصلی محصول، از منوی بالا بر روی گزینه موجودی کلیک نمایید.پس از ورود به ص

معرفی سلدان، فروشگاه سازی متفاوت

فروشگاه ساز سلدان به شما امکان این را می‌دهد که فروشگاه و سایت خودتان را بسازید و این کار را بدون نیاز به داشتن هیچ گونه دانش برنامه نویسی و یا حتی استخدام برنامه نویس یا طراح انجام دهید.

تنوع محصول

تعریف تنوع محصول : به عنوان مثال با انتخاب رنگ دلخواه، به صورت خودکار کد رنگ نیز تولید می گردد. همچنین برای یک محصول می توان حجم یا سایز را در ک

ساخت فروشگاه

در این بخش از سایت تمامی فروشگاه های ساخته شده به همراه اطلاعات کاملی از وضعیت هر فروشگاه قابل دسترس می باشد.