گزارش میزان درآمد حاصل از برنامه ریفرال سلدان

با معرفی سلدان به دیگران می توانید کسب درآمد کنید. مقدار درآمد و روش محاسبه آن به پلن ریفرالی که از آن استفاده می کنید بستگی دارد. پلن ریفرال عمومی در منوی کسب درآمد وجود دارد و با کلیک بر روی آن طرح های درآمدی قابل مشاهده هستند . شما با قرار دادن این لینک در وب سایت یا ارسال آن به دوستان خود می توانید آنها را به عضویت در ثمین دعوت کنید.

در صورتی که این افراد توسط این لینک عضو سایت شوند (وارد سایت شده و ریجیستر شوند) ، کارمزدی که ثمین از تراکنشهای آنها دریافت میکند در حساب شما منظور می شود.

برای پلن های عادی ، عایدی شما به شرح زیر خواهد بود:

شما از سطح اول 5% ، از سطح دوم (یعنی کسانی که توسط سطح اول به ثمین معرفی شدند) 5/2% ، از سطح سوم (کسانی که از طریق سطح دوم معرفی شده اند) 25/1% دریافت میکنید.

مقادیر دریافتی شما در جدولی که زیر هر پلن وجود دارد ، نمایش داده می شود. با توجه به اینکه کارمزد هر تراکنش بر اساس ارز هر تراکنش محاسبه می شود ، شما در هر جدول ممکن است چندین ارز را مشاهده کنید. بنابرین برای برداشت این مبالغ باید حداقل یک حساب با ارز مربوطه داشته باشید. برای واریز این وجه ها بصورت خودکار ، به بخش «حساب های متصل» وارد شده و در این بخش برای هر ارز یک حساب را متصل کنید. در صورتی که مبلغ دریافتی شما از کف حداقل دریافتی حساب مربوطه بیشتر شده باشد ، می توانید برداشت وجه را درخواست کنید در غیر این صورت امکان برداشت وجود ندارد.

دریافت و پردازش سفارشات

سفارشات دریافتی در بخش مرکز پردازش سفارشات قابل مشاهده است.

نرخ تبدیل سکه های ثمین

شما قادر خواهید بود که سکه های ثمین خود را به هر یک از ارزهای دیگر تبدیل نمایید. برای مثال شما می  توانید سکه های ثمین را به صورت شارژ مبالغ دلار و ریالی به حساب ثمین خود واریز نموده یا آن ها را به حساب ثمین دیگران انتقال دهید. دقت نمایید که مبالغ شارژ قاب

روش های بدست آوردن سکه های ثمین

ثمین برنامه ای جهت گسترش شبکه فروشندگان با محوریت فعالیت کاربران آغاز نموده است. در این برنامه هر افراد در ازاء مشارکت خود مبلغی پاداش در حساب کیف پول خود به صورت شارژ در ثمین دریافت می نماید.

وبلاگ و سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوای سلدان هر آنچه برای تولید و انتشار محتوا و دیده شدن در موتورهای جست و جو نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهد داد. محتوای خود را با حرفه ای ترین ابزارها در سلدان منتشر نمایید.

فیلتر هوشمند محصولات

فیلترگذاری در سلدان بصورت هوشمندانه انجام می شود به این شرح که بر اساس اطلاعات وارد شده توسط شما برا محصول مدنظر، بهترین پیشنهادات برای فیلتر ارائه می شود و این فیلترگذاری مختص محصولات داخل هر دسته است.

افزودن دسته بندی

برای اضافه کردن دسته بندی، وارد بخش دسته بندی ها شده و در قسمت بالای صفحه سمت چپ روی گزینه «جدید» کلیک کنید. ابتدا یک عنوان برای دسته بندی خود انتخاب کنید. همچنین یک نام انگلیسی باید برای آن انتخاب کنید که برای مشخص کردن آدرس استفاده می شود. برای نام انگلی

کسب درآمد از مشارکت در فروش

مقدار درآمد و روش محاسبه آن به پلن ریفرالی که از آن استفاده می کنید بستگی دارد. پلن ریفرال عمومی در منوی کسب درآمد وجود دارد و با کلیک بر روی آن طرح های درآمدی قابل مشاهده هستند . شما با قرار دادن این لینک در وب سایت یا ارسال آن به دوستان خود می توانید آنه

ارسال شارژ هدیه

شما می توانید مبالغی را با عنوان هدیه برای دیگران ارسال کنید. برای ارسال هدیه به دیگران، در بخش داشبورد وارد منوی هدیه شوید و گزینه «ارسال هدیه» را کلیک کنید.گیرنده هدیه در قسمت بالا سمت چپ، گزینه «هدیه دریافتی» را کلیک کرده، آدرس مدنظر خود را انتخاب می کن