کسب درآمد از مشارکت در فروش


 


به زودی این مطلب مطابق با برنامه جدید سلدان به روز رسانی می گردد.

معرفی

سلدان برنامه ای جهت گسترش شبکه فروشندگان با محوریت فعالیت کاربران آغاز نموده است. در این برنامه هر افراد در ازاء مشارکت خود مبلغی پاداش در حساب کیف پول خود به صورت شارژ در سلدان دریافت می نماید. مشارکت در این پروژه برای تمام اعضای سلدان میسر می باشد. تنها کافیست طبق دستورالعمل در هر یکی از رشته های ذکر شده در زیر، درخواست خود را ثبت نمایید. هیچ یک از محتوا های تولید نبایستی شامل موارد غیر قانونی، گمراه کننده و یا خلاف واقع باشد. دقت نمایید که محتوای منتشر شده بایستی اورجینال و غیر کپی باشد. در تمام محتوا های منتشر شده نیز بایستی لینک به سایت سلدان با کد referral شما وجود داشته باشد تا مالکیت شما بر محتوا توسط سلدان تایید گردد.

شما می توانید پاداش خود را به صورت شارژ به هر ارزی که حساب آن را در کیف پول خود ایجاد نموده اید دریافت نمایید. مقدار تبدیل بر اساس نرخ تبدیل ارزی رسمی سلدان محاسبه خواهد گردید.

دسته بندی فعالیت ها:

تولید محتوا در شبکه های اجتمائی، سایت ها و خبر گزاری ها

محتوای شما می تواند جنبه خبری، سرگرمی یا آموزشی داشته باشد. همچنین این محتوا می تواند نوشته، تصویر، متن، فیلم و یا پادکست باشد.

محل انتشار: بدون محدودیت

پاداش محتوای متنی

لینک سایت سلدان به همراه کد referral شما بایستی در محتوای منتشر شده قرار داده شده باشد.

پاداش محتوای صوتی

لینک سایت سلدان به همراه کد referral شما بایستی در محتوای منتشر شده قرار داده شده باشد.

پاداش محتوای فیلم

لینک سایت سلدان به همراه کد referral شما بایستی در محتوای منتشر شده قرار داده شده باشد.

ضریب کیفیت محتوا: این مقدار بر اساس کیفیت محتوای شما توسط متخصصان تولید محتوای سلدان ارزیابی می گردد.

ضریب نفوذ: این مقدار بر اساس تعداد بازدیدکنندگان محتوا در زمان بررسی توسط سلدان محاسبه و اعمال می گردد.

روش محاسبه پاداش:

پاداش دریافتی= میزان پاداش پایه * ضریب کیفیت محتوا * ضریب نفوذتوسعه دهندگان پروژه های متن باز

درصورتی که شما یک توسعه دهنده متن باز هستید می توانید بابت پروژه های خود که به نحوی مرتبط با سلدان می باشد پاداش دریافت نمایید. پروژه های متن باز می تواند نرم افزاری یا سخت افزاری باشند.

محل انتشار: GitHub, GitLab

دقت نمایید که پروژه به صورت public منتشر شده باشد.

عضو گیری

در این برنامه شما با جذب کاربران از طریق به اشتراک گذاری لینک مخصوص خود، علاوه بر دریافت درصدی از تراکنش های صورت گرفته، پاداشی نیز در ابتدای عضویت ایشان دریافت خواهید نمود.

محل انتشار: بدون محدودیت
ارسال شارژ هدیه

شما می توانید مبالغی را با عنوان هدیه برای دیگران ارسال کنید. برای ارسال هدیه به دیگران، در بخش داشبورد وارد منوی هدیه شوید و گزینه «ارسال هدیه» را کلیک کنید.گیرنده هدیه در قسمت بالا سمت چپ، گزینه «هدیه دریافتی» را کلیک کرده، آدرس مدنظر خود را انتخاب می کن

شارژ حساب

برای شارژ حساب در صفحه حساب، وارد منوی شارژ شده و مبلغ شارژ را وارد کنید. بعد از کلیک «شارژ حساب» ، درگاه های پرداختی که از ارز حساب پشتیبانی می کنند برای شما نمایش داده می شود . درگاه موردنظر را انتخاب کرده و فرآیند پرداخت را تکمیل می کنید.

انتقال وجه در داخل کیف پول

برای انتقال وجه در ثمین ، در بخش حساب، وارد منوی «انتقال وجه» شوید. برای انتقال وجه به شماره حساب مقصد نیاز است. بعد از وارد کردن شماره حساب ، نام دارنده حساب نمایان می شود. مبلغ را وارد کنید و اگر شماره رسیدی برای این پرداخت در اختیار دارید یا برای رسید ا

افزودن دسته بندی

برای اضافه کردن دسته بندی، وارد بخش دسته بندی ها شده و در قسمت بالای صفحه سمت چپ روی گزینه «جدید» کلیک کنید. ابتدا یک عنوان برای دسته بندی خود انتخاب کنید. همچنین یک نام انگلیسی باید برای آن انتخاب کنید که برای مشخص کردن آدرس استفاده می شود. برای نام انگلی

تاریخچه تراکنشها

برای مشاهده تاریخچه تراکنش های هر حساب در بخش کیف پول ، وارد حساب مورد نظر خود شوید. در صفحه اول، لیست تراکنشها موجود است. ویژگی مهم این حسابها این است که ؛ برداشت هزینه های سرویس ثمین نیز برای شما نمایش داده می شود. بعد از تکمیل سفارش مبلغ کارمزد از حساب

فیلتر هوشمند محصولات

فیلترگذاری در سلدان بصورت هوشمندانه انجام می شود به این شرح که بر اساس اطلاعات وارد شده توسط شما برا محصول مدنظر، بهترین پیشنهادات برای فیلتر ارائه می شود و این فیلترگذاری مختص محصولات داخل هر دسته است.

مدیریت مالی

برای ایجاد این حسابها به منوی کیف پول در صفحه داشبورد خود مراجعه کنید . این حسابها شامل ارزهایی هستند که ثمین آنها را ساپورت میکند. اگر شما میخواهید از طریق این ارزها در داخل فروشگاه مدنظر خود مبادله انجام دهید ، برای هر ارز حداقل یک حساب ایجاد کنید. مهمتر

وبلاگ و سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوای سلدان هر آنچه برای تولید و انتشار محتوا و دیده شدن در موتورهای جست و جو نیاز دارید در اختیار شما قرار خواهد داد. محتوای خود را با حرفه ای ترین ابزارها در سلدان منتشر نمایید.