مطالب مرتبط

اشتراک گذاری

در مورد شاپیفای بیشتر بدانید

مینا پاکزاد
نویسنده مینا پاکزاد
نوشته شده در تاریخ April 03, 2020

شاپیفای چیست؟

یکی از محبوب ترین راه های کسب درآمد اینترنتی در دنیا خرده فروشی آنلاین است و ایجاد این خرده فروشی ها نیاز به چندین برنامه نویس طراحی وب سایت های فروشگاهی دارد. اگر کسی بخواهد بدون داشتن دانش برنامه نویسی وارد این حوزه شود، قطعا به فروشگاه سازهای آماده نیاز دارد که در حال حاضر رتبه اول این نوع کسب و کار اینترنتی متعلق به Shopify است. به زبان دیگر شاپیفای یک فروشگاه ساز اینترنتی همه کاره است که به کاربران امکان ایجاد آسان فروشگاه های آنلاین ، وصل کردن به درگاه های پرداخت و مدیریت فروشگاهشان را به ساده ترین روش می دهد .


سریع ترین و محبوب ترین پلتفرم آنلاین فروشگاهی در جهان

شاپیفای یک فروشگاه ساز فوق حرفه ای کانادایی، از محبوبیت بالایی بین بازاریابان دیجیتال برخوردار است و خیلی از این بازاریابان را به درآمد های میلیون دلاری رسانده است که در ادامه به آنها اشاره خواهیم نمود.

درباره شرکت شاپیفای

شاپیفای شرکت تجارت الکترونیک کانادایی واقع در ایالت اونتاریو، اوتاوا است. شاپیفای رهبر بازار سایت سازهای فروشگاهی در کل قاره آمریکا است. این استارتاپ در سال 2004 تاسیس شده است. سازندگان و طراحان آن افرادی متعلق به کشور کانادا با اسامی Tobias Lütke, Daniel Weinand, and Scott Lake می باشند. دفتر مرکزی این شرکت در شهر اوتاوا ایالت اونتاریو واقع شده است.طبق آخرین وضعیت این شرکت در وبسایتCrunchbaseپس از ورود به بازار بورس و جذب سرمایه 131 میلیون دلاری، به شرکتی یونیکورن با ارزش 1.3 میلیارد دلار تبدیل گردیده است.

ویژگیهای شاخص شاپیفای

شاپیفای به عنوان پیشروی صنعت پلتفرم های فروشگاهی، طیف وسیعی از امکانات به انعطاف بالا به خصوص برای کشورها و زبان های مختلف را فراهم نموده است. از بارزترین این امکانات می توان به قابلیت اتصال اپلیکیشن های کاربردی مانند کانال های فروش، بازاریابی شبکه ای، سئو، بررسی رفتار کاربران و بیش از 150 هزار اپلیکیشن دیگر نام برد. این اپلیکیشن ها اغلب توسط شرکت های دیگر نوشته شده و به سادگی قابلیت لینک شدن به شاپیفای را برای کاربران به ارمغان می اورند. این مهم باعث شده شاپیفای منبع درآمدی بزرگی از اپلیکیشن ها داشته باشد.با بهترین فروشگاه ساز رایگان، کسب و کار خود را آنلاین کنید.

30 روز ضمانت بازگشت مبلغ

با نرخ پایین فروش آنلاین خود خداحافظی کنید!

مینا پاکزاد
نویسنده مینا پاکزاد
تاریخ انتشار: July 27, 2019 April 03, 2020

مطالب مرتبط با در مورد شاپیفای بیشتر بدانید

مطالب مرتبط با در مورد شاپیفای بیشتر بدانید